Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül ilyen srácokat megismernem? 20/l

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényeim. Én egy olyan egyszerű, átlagos srácra "vágyom", aki ne legyen tökéletes, legyen hibája, hülyeségei, de legyen vicces, jó kedélyű, legyen hobbyja, az se baj, ha őrült, sőt :D A külseje csak annyiban fontos, hogy az összkép, a kisugárzás megfogjon. :)
2016. jún. 20. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Foglalt vagyok édes pici szívem...
2016. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki ilyen (leírás alapján tízből öt-hat ember biztosan ilyen), az valamiért neked nem tetszik, nem fog meg.
2016. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kulsom nem fogna meg :( meg en inkabb a csendes orult-tipus vagyok, nem a latvanyos.
2016. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, a többség mindig ezt hangoztatja, aztán valahogy mindig találtok indokot, hogy lerázzátok az illetőt, ha kisebb-nagyobb hibákat találtok benne.
2016. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezekkel a sorokkal van baj, hanem veled. Rossz emberismereted lehet, és rossz fele adogatod a jeleket. Vagy akik próbálkoznak nálad, rossz embereknek adsz esélyt randira. Hidd el, mire 25-28 leszel már te is tudni fogod hogy mit kell nézni az adott személyben, nem pedig ilyen elcsépelt, semmitmondó leírás alapján akarsz szelektálni, ami TÉNYLEG 10-ből 8 emberre ráillik. Ezek szinte alap elvárások.


Ne aggódj, nősz még, mint a gomba.

2016. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"A külseje csak annyiban fontos, hogy az összkép, a kisugárzás megfogjon. :)"

És ezen bukik el az a 10/8 ember, ebben biztos vagyok :)

2016. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyem a zúzádat, otthon ücsörögve a négy fal közt egy Vavyan Fable regény felett molyoskodva nem fogsz ilyet találni.
2016. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kifejezetten nem kedvelem Vavyan Fable-t, szinte alig vagyok itthon, elég mozgalmas az életem, szóval ez most nem talált. :D

Egyszerűen rossz helyen keresgélek, vagy nem tudom mi lehet a baj.

Egyébként aki randira hívott, vagy csak ismerkedni szeretett volna vele, annak mindig adtam esélyt.

2016. jún. 20. 22:08
 9/16 anonim ***** válasza:

Hibak stimm, hulyeseg stimm, vicces stimm, jokedely stimm, hobbi stimm, orult mi fer bele? Extrem orult lehetseges? Veszelyt kereso ? Ha belefer stimm

Kulso nem fog megfogni :D nem is tudom talan a nagy seggem miatt meg a gaz fejem miatt :D

2016. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jelen szerelmem, mikor lenne jó az esküvő?:)
2016. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!