Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24-25 éves srácok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-25 éves srácok, szerintetek melyik randin legyen az első szex?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 22:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a túl korai szex illúzióromboló. Izgalmas várni kicsit a másikra. :)
2016. jún. 18. 22:48
 12/20 anonim ***** válasza:

És ha már egymásba szerettek és az ágyban derül ki valami összeférhetetlenség? Ki a felelős ezért :D


Én jobb szeretek tisztában lenni az apró részletekkel is, mielőtt döntenék :)

2016. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Egy szexből még semmit nem lehet levonni. :D
2016. jún. 18. 22:58
 14/20 anonim ***** válasza:

A Magyar-Argentín után fektesd meg!


Akkor biztos eséllyel indulsz!

2016. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég szánalmas, ha valaki randin fekszik le a másikkal.....

Legyen először PÁRKAPCSOLAT, aztán szex.....

2016. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha a második randira 1 év múlva kerül sor, akkor inkább az elsőn ha lehet ;p
2016. jún. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én a barátommal már második randin lefeküdtem, mert éreztem, hogy ez valami különleges. Azóta is együtt vagyunk, már egy éve, és csak egyre jobban szeretjük egymást.

Szerintem nincs arra szabály, hogy mikor kell/illő lefeküdni azzal, akivel randizgatsz. Én mondjuk a kapcsolataimban szerettem először tisztázni, hogy akkor most együtt vagyunk-e, stb., de 1 hétnél tovább sosem húztam, nem vagyok szűz, nem kell tartogatnom semmit. Így kiderül, hogy stimmelünk-e ebből a szempontból, vagy sem. Ha ti nem akarjátok elsietni, akkor nem kell, ti érzitek, hogy mikor szeretnétek. De túl sokáig sem érdemes húzni, nehogy aztán kopp legyen. :)

2016. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
még jó, hogy a szex tanulható. Bár látom itt senki nem akarja tanulni, ha nem jó keres olyat akivel jobb. Tanulna.. manapság? ódivatú!
2016. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18: Egyetértek! Azért akar mindenki mihamarabb szexelni (a válaszokból ítélve),hogy meglássák, összeillenek-e szexuálisan. Miközben egy párkapcsolatban nem az a legfontosabb,hogy szex terén passzoljanak össze tökéletesen, a szex csak egy pontos elem.

Aki szereti a másikat, neem is ez a lényeg neki. Ha valakiben komolyság van, akkor a párja mellett marad akkor is,ha nincs minden rendben szexuális téren.Szükség esetén akár terápiára is eljárnak közösen. De a primitívebbnek könnyebb az egyszerű utat választani és inkább otthagyni a másikat az elején .

2016. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

fontos elem*

bocsi

2016. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!