Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szex az "első" randin? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az "első" randin? Lent

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, egy hónapja ismertem meg egy buliban egy srácot, akivel kölcsönösen szimpatikusak voltunk egymásnak. A buliban csak pár szót váltottunk, de felvettük egymást fb-re. És azóta minden nap beszélünk messeneren, skypeon, stb. Amiert feltettem a kérdést: a srác ausztriában dolgozik, és ritkán jön haza. Július végéig marad kint, utána visszajön végleg, de legalábbis egy jó darabig biztos. Pénteken jön most haza és vasárnap este megy. Persze találkozni fogunk, amíg itthon van. Mit gondoltok, ha úgy jön ki, belefér a szex? Vagy mindenképp ki kellene várni, míg leközelebb hazajön? Azt még nem tudja előre mikor lesz. Termeszersen a szex dolgot egyikunk sem hozta fel, nyíltan, de apró huncutkodások, egymás agyának húzása előfordul. Egyébként pont olyan férfi akit mindig elképzeltem magamnak, figyelmes. Minden nap keres, ráadásul elmondása szerint az igazit keresi. Én 23 éves vagyok, ő 25.
2016. jún. 13. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Beleférhet, viszont én kivárnék. Sokkal izgalmasabb lesz úgy és ő is jobban fog sietni haza, valamint a szándékairól is megbizonyosodhatsz.

Persze csók meg simi meg ölelkezés simán mehet, de a szexszel én várnék ha komolyat akarsz.

2016. jún. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én azért az ilyen netes ismerkedésekkel vigyáznék. Mert leírva mindig minden szebb, mint a valóság.

Másfelől, nekem a szexhez bizalom kell, ahhoz nekem személy szerint meg kevés az 1 hónap chatelés.

Arról nem is szólva, hogy ha "komolyat" keres akkor én is inkább kivárnék, és ha az első ziccert kihagyod és lanyhul az érdeklődése, akkor bizonyosan nagyon komolyan kereset... szeretőt.

Szóval amikor az ember előre tervezi a dolgokat, akkor minek sietni?

2016. jún. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha első randin lefekszel vele, nagy az esélye, hogy nem fog komolyan venni, inkàbb csak egy numera leszel aki könnyen odadobja magàt.
2016. jún. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!