Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin? Mit "szabad"? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin? Mit "szabad"? L

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy hónapja beszéltek egy fiúval/lánnyal. Leutazik miattatok több kilómétert. Taliztok. Beültök valahová. Beszélgettek ugyebár. És ennyi? Na meg ugye 2 puszi üdvözlésnél/búcsúzásnál?


Tehát ennyi épp elég elsőre?


2016. jún. 11. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem igen. Bár a puszizkodást elhagynám, nagyon nem vagyok közvetlen és romantikus. Asszem a pasinak, aki fel akarna szedni - nem lenne ilyen - nagyon hamar elmenne a kedve tőlem, ha meglátná mennyire kemény és távolságtartó vagyok.

24/l

2016. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ mi volt az 1 hónap alatt, mennyire egymáshoz közel. Mennyire meghitt a beszélgetésetek, mennyire érzelmes.


Én pl biztos megölelgetném, bár szituáció hozza. Meg ugye azt is, hogy milyen céllal találkoztok, hogy alakul a "randi". Csók is megtörténhet meg bármi ilyesmi.

2016. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Hozzám is kell ám a türelem. :)


Akár bármilyen testi érintés is sok lenne elsőre.


Nekem fontos, hogy szimpátia, kötelék alakuljon ki, ismerjük meg egymást belsőre is és tényleges idő teljen el. Utána jöhet a bújás, ölelés, csók, petting, szex - ebben a sorrendben.


23/L

2016. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Ujjazás, másfél órás dugás orgazmusok sorozatával pont elég elsőre, aztán majd lesz jobb is. :D

Viccet félretéve, ez nem vicc.

Nincs törvénybe írva mit szabad, mit nem az első , vagy akárhányadik randin.

2016. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nah valami ilyen gondolkodásmódú lányt "keresek".

A keresek az túlzás mert otthonülő lettem költözés után de pont :D Baráti kör 200+ itt sajnos egyedül kiülni nem jó fényt vet a lány szemében úgy emlékszem egy évekkel ezelőtti beszélgetésre, ha a srác barátok nélkül egyedül van.


Előző kapcsolatba is első randin a lánynak nem foghattam meg a kezét de még puszi se holott már nem tűnt "elsőnek" mert sokat dumáltunk előtte.

2016. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3# neked gondoltam :)


4# -es hiperaktív :D

2016. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3# Ha találkozol olyan emberrel, aki nyugalmat sugároz, tudod hogy megbízhatsz benne, és iszonyatosan kívánod, akkor ez a bújás, ölelés, csók, petting, szex ebben a sorrendben fog lezajlani, csak éppen 1 órán belül :)
2016. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mennyire érzed, h nem csak fűzni akar, és fullosan őszinte veled? sztem ez az első dolog, amit vizsgálni kell, egyébként, ha az, akkor én nem néztem csúnyán anno egy lányra, akivel egyből meg is volt minden, én szerettem nagyon, de ez elég lutri volt neki, az biztos
2016. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első randin szex semmiképpen sem fér bele nálam, ha korábbról ismerem, akkor sem. Ölelés, csók belefér, de nem kötelező :D
2016. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 7



# 3 voltam.

Elveim szerint nem fér bele. Elsőre (másodikra, harmadikra) nem tudhatom, hogy hosszútávon is szimpatikus lesz-e, alakul-e kapcsolat, vagy csak egy mély flört, vagy mi.


Aztán lehet, az élet hoz majd ilyen helyzetet és lehet a férjemet is így ismerem majd meg.

2016. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!