Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szabad ilyenkor a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szabad ilyenkor a második randin? Milyen helyszínt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam randizni egy sráccal, aki nekem nagyon tetszik. Körülbelül 5-6 órát tölthettünk együtt, és a randi alatt többször is csókolóztunk, meg egymáshoz bújtunk. Többször is mondtuk egymásnak, hogy szeretlek és minden tényleg varázslatos volt. Többször is nyelveseztünk, és bevallom ez egy picit beindított de nem akarok ennyire könnyen kaphatónak tűnni.

Második randi helyszínre mit javasolnátok? Valami olyan programnak örülnék, ahol nem kell feszengenünk de tudunk beszélgetni meg ilyenek.:)

Ugye ilyenkor köszönésnél már egyértelműen szájra puszival köszönhetek?:)



2014. aug. 7. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább dugjatok.
2014. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első randin szeretlek? Elég meredek...
2014. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ja a szeretlek tényleg túlzás első randin. Legfeljebb, akkor érthető, ha előtte már régebb óta ismeritek egymást.
2014. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régebb óta ismerjük egymást, és már először mondta nekem csak így személyesen nem merte egyikünk se..:)
2014. aug. 7. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A masodik randin én. Smár közben elö szokták venni a farkamat és a kezébe adom majd kis idö után megkérdezem hogy TE nem akarsz legugolni? Ebböl tudja hogy most szopni Illik, Persze ha tudatlan és nem esik Le a tantudsz akkor tájékoztatòm azzal hogy elagyarázom hogy mi van most az oviban vagyunk hogy en mondjak MIT kell csinál

nod ? Akkor eröltetem hogy lejusson a fejét a farkammal egy von alban majd a hajàt elkapva odaeröltetem a szàjat a farkamhoz ha ellnkezik egy lazán tarkón vágásssal korrigálom a renitens ellenkezèsèt majd a masik kezemmel kicsücsöritem a szàjat hogy kinyillik ès szemböl bele tuszkolom a farkamat amivel egy idöben kontrázom a fejét és hátulrol rátartok hogy Ne tudja kilökni a farkamat majd a fejét rang atom elöre hátra hogy èrezz hogy most szopás van és a kezével jatszon a farkammal és a here zacsival ... Rövid idö mulva ha ugy és ki vagyok when've akkor bele is èlvezek a szájába de akkor rátartok hogy az öklenezéskor ne lokje ki a farkamat a szàjabol esetleg mondom hogy nyelveddel jatsz vele és nyeld kedves a nedvét. Ha veszett fel allhat és mehet a dolgara esetleg haza .. Ennyi ..ez jàr a masodik talakozàsnal aztan a harmadiknal már kuràs van ...de az nem IDE tartozik mert TE a masodik talakozast kerdezted.. Akkor is kell igy kedveskedni de akkor már a szopás utan dugas a sor rend ...

2015. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!