Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, akit csak 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akit csak 27 évesen vagy ezen túl, lett kapcsolata és lett lehetősége arra, hogy lefeküdjön egy nővel?

Figyelt kérdés

- változotté valami utána ?

- hogy érted el végül, hogy összejöjjön a dolog ?


2016. jún. 17. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
27 évesen, ha addig nem sikerült, max prostival tud lefeküdni...
2016. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, akinek ennyi idősen lett barátnője. Hogy le is feküdtek-e már azt nem tudom.
2016. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagy beéri olyan csajjal mint te....
2016. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 96Timi96 válasza:
Párommal mikor összejöttem 22 éves volt és velem vesztette el... a durva az, hogy nem mondta ezt el akkor nekem mert cikinek érezte így bekamuzott 1 barátnőt... később persze elárulta az igazságot... és a legviccesebb az, hogy sosem voltam olyan ügyes pasival az ágyban mint ő... bár nem falom tucatszámra a pasikat... de azért az ember érzi ugye mikor igazán jó valami...
2016. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most mier kell jófejkedni őszinteséget vàr el a kérdező. Igenis az embernek kellenek diàkszerelmek normàlis érzelmi fejlődéshez. A mormàlis szexuàllis élet közben hormonok termelődnek amik jótékony hatàsuak szóval azért....Első làny utàn ha nem koppan valaki nagyot akkor àltalàban könyebben jön a következő. Lehet, hogy megtanúlsz csajozni. Vagy éppen kifogsz egy olyat aki roosz irànyba terel.
2016. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából ez csak rajtad áll,a te személyiségeden ,hogy hogy állsz hozzá a dolgokhoz,az meg csak kifogás hogy hogy nézel ki,egyik legjobb haverom is alulról közelíti a 10 skálát,még is volt már nem 1-2 nője,szóval hogyha igazán minden erőddel azon lennél hogy megváltozz akkor már lett volna nőd..én is a te cipődben jártam..csak jóval fiatalabb vagyok,de felismertem a helyzetemet és tettem az ügyért:D még van hova fejlődnöm,de már látom az eredményeket
2016. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!