Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben az esetben is "elítélite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben is "elítélitek" a szilikonos melleket?

Figyelt kérdés
Nagyon durva csőmellem volt.Úgy néztek ki mint két kipukkadt lufi/vizsla fül a hónom alatt,tányérnyi bimbókkal.Ezt a problémát csak szilikonnal lehetett kijavítani.A bimbóim is át lettek alakítva.Szerencsére nagyon szép lett a végeredmény,természetes,feszes szóval elégedett vagyok vele.Kinézetre eddig kb senki nem mondta volna meg hogy szilikon,viszont tapintásra érződik.Nem olyan puha mint volt,rugalmasabb és kicsit "keményebb".Sokan elítélik azokat a lányokat akiknek szilikon melle van.Erről az esetről mi a véleményetek?A méretem 75/C szóval nem dinnye méret.Képet NEM küldök senkinek.
2016. jún. 14. 17:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha passzol az alakodhoz akkor semmi baj. Én mondjuk azt sem ítélem el ha valaki "deszka" tehàt kb semmi melle, és ezért csinàltatja meg.


Akkor van bibi ha az ember az alakjához nem megfelelő , túl nagy méretet vàlaszt. Pl ha a mellbőség szélesebb mint a csípőbőség. Az màr nem szép ha az összkèpet nézzük.

2016. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22%

Azt majd én eldöntöm, hogy lolozok-e vagy sem. Bízd ide ;)


Én is mondhatnám, h egy nő nem görcsöl azon, h milyen melle van, csak a csitrik problémáznak ezen. De nem mondom.

2016. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A felvatratás nem lett volna elég?
2016. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Most itt a buszon egyébként volt időm elmélkedni. Egyrészt nagyon furcsának tartom amikor egy nő a bőre alá szilikont, egy idegen anyagot rakat, másrészt ha valakinek hiányzik mondjuk az egyik karja, akkor miért ne rakathatna műkart a helyére, ès ez vajon mennyiben más mint a műmell? Mert ugye egy műkar is inkább az esztétikusság miatt van, amíg meg nem oldják a robotkart úgy mint a filmekben. :) szóval rendben, áldásomat adom rája. :)
2016. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hasonló problémával....esetleg megírnád ki csinálta és hol? Természetes hatásút szeretnék amennyire lehet, de nem sok szép eredményt láttam, amit ebből a születési rendellenességből hoztak ki.
2016. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én semmilyen esetben nem ítélem el a szilikonmellűeket.

Nem érdekel más melle.

2016. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én semmilyen esetben sem ítélem el :) Nem kell ahhoz tragikus háttérsztori vagy akármicsoda. Ha egészségügyi, ha depresszióból adódóan, ha csak hiúságból, tök mindegy, mindenki azt csinál a saját testével amit akar, és én nem vagyok hülye, hogy ezért ítélkezzek.
2016. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 opened paradise ***** válasza:
Alapból sem,mivel tudom,hogy nagyon sok nőnek vannak komplexusai emiatt.
2016. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem főleg arra vonatkozott a kérdés, hogy befolyásolna-e titeket párválasztáskor. Hiszen nyilván azt csinál a testével amit akar, így felesleges ezt szajkózni.
2016. jún. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el háttérsztori nélkül sem, szerintem a plasztikai műtétek addig okésak, amíg nem visszük őket túlzásba, ergó nem csináltatunk magunknak két dinnyét a mellünk helyére, stb.
2016. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!