Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elítélitek a netes ismerkedést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek a netes ismerkedést?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?
2015. dec. 11. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem!

Van akinek elsőre könnyebb neten ismerkedni mimt pl élőbe leszolítani valakit.

Van olyan aki nem jár sokat el othonról pl a munkája miatt.

2015. dec. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Elítélem. Sorolhatnám az okokat, de majd egyszer leírom hosszabban, már álmos vagyok. 32/F
2015. dec. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el, de nem látom sok értelmét.


A kommunikáció úgy fejlődik, ha emberek közt vagyunk. A nőkkel való beszélgetést is így lehet megtanulni, nem pedig úgy, hogy az interneten írogatunk.


Az meg csak hab a tortán, hogy hihetetlenül jó érzés, ha élőben megszólítasz egy csajt, és egy rövid beszélgetés után már meg is adja a telefonszámát. (Persze idővel rájön az ember, hogy ez önmagában nem olyan nagy dolog, és laikusként a telefonszám is használhatatlan, de ez egy másik téma...). A netes ismerkedésnél ilyen sikerélmény nincs, hiszen azt bárki meg meri tenni, hogy ráír egy csajra és találkozóra hívja.


Egyébként nem mondom azt, hogy az interneten nem lehet normális csajokat megismerni. Régen nagyon is jó volt a netes ismerkedés én is megismertem ott nem egy normális lányt, de azóta változott a világ, már nem olyan, mint régen.


Éppen ezért (is) én az élő ismerkedést favorizálom. És ezt ajánlom másoknak is.

2015. dec. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Méghozzá 7 év szabadságvesztésre.
2015. dec. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem,mert tetszik,nem tetszik,ez már az életünk része.

El kell fogadni, és egyáltalán nem biztos, hogy olyan rossz dolog ez.

Sok gátlásos embernek segít szerintem új ismeretségeket összehozni.

Nem kötelező használni.

2015. dec. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem rossz dolog. Nekem nincs sok időm, ezért jó ott akár késő este böngészni, írogatni. Élőben valóban jobb és nagyobb önbizalmad lesz, de van aki úgy nem mer. Mondjuk nekem eddig két kapcsolatom volt netes ismerkedésből, a többi mind élőben jött össze úgy, hogy közben neten kerestem. Az igaz ma már, hogy egyre használhatatlanabb, mert pénzorientált mind a tagok, mind az üzemeltetők részéről.
2015. dec. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem minden lehetőséget érdemes megragadni, és ebbe a netes ismerkedés is beletartozik. Nekem nőként elég kevés időm van egy jó ideje közösségbe járni, akkor is sportolni. Csak éppen olyanra, ahol pasik nem nagyon vannak. Amin meg mégis, arra meg elég kevesen járnak amúgy is. Szórakozóhelyekre nem járok, tömegrendezvényre nem járok... Szólítottak már le így utcán, de azokból sosem lett semmi.

Az exemet is, meg a barátomat is neten ismertem meg. És valószínűleg, ha nincs net, sosem lett volna lehetőségünk találkozni. :) Nagy korkülönbség, teljesen más munkakör, más város, más szabadidős programok, még más metróval is járunk, szóval annak sem lett volna különösebb esélye, hogy az utcán véletlenül egymásba botlunk.



Úgyhogy szerintem semmi ok nincs arra, amiért el kéne ítélni. Persze nem biztos, hogy jó csak erre alapozni, de szerintem érdemes minden lehetőséget megtagadni, aztán lesz, ami lesz :).

2015. dec. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért ítélném el... Jobban lehet ott ismerkedni mint szórakozóhelyeken... Barátom tinderen ismertem meg másfél éve járunk... :D és nagy a szerelem. Anélkül lehet sose találkozunk
2015. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem

ez is egy lehetőség az ismerkedésre, utána meg majd találkoznak személyesen és eldől

nincs ezzel semmi baj

2015. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én is net révén ismertem meg a páromat, igaz nem társkeresőn, hanem közös érdeklődési kör révén.
2015. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!