Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet lezárni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lezárni egy ismerkedést úgy hogy ne bántsd meg a másikat?

Figyelt kérdés

Pénteken randiztam egy lánnyal, nagyon szimpatikus és kedves volt de én annyira nem éreztem magam jól vele.


Azzal búcsúztunk el hogy majd keressük egymást, én nem szeretném hitegetni, megbántani, mi ilyenkor a teendő?


2015. aug. 16. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, nyíltan és egyszerűen közlöd vele ezt a tényt. Az, hogy most megcsavarod 5-ször a mondanivalódat, csak hogy azt hidd te, hogy így nem fogod őt megbántani, teljesen felesleges.


Mondd meg neki, amit érzel, és kész.

Akár akarod, akár nem, egy picit lehet, hogy így is fog neki fájni, akárhogyan is mondod meg neki.

2015. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző szerint persze úgy is el lehet járni, hogy közben kíméletes vagy érzelmileg. Ezt gesztusokkal, hangsúlyokkal, azaz metakommunikációval fejezi ki az ember.
2015. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiába mondják,hogy az igazság egyszer fáj,míg a hazugság újra és újra.Jobb ezt rögtön az elején a szemébe mondani.Valahogy úgy,hogy:,,Nézd,aranyos lány vagy,de nem hinném,hogy ebből lehetne kapcsolat részemről,mert nem fogtál meg!"...Nekem legalábbis még ezt is jobban esett volna hallani sokszor,mint fel nem vett és rám nyomkodott telefonok miatt sírni,aztán meg az igazságért könyörögni.
2015. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as válasza, de a nem fogtál meg dolog helyett finomabbat talán. :)


amúgy a legjobb, amit vmelyik nap tudtam meg, az, h ha nem tetszik, akkor nyomulsz ezerrel, tapi, meg minden, és ő fog dobni. :D én is azon agyaltam, h hogy hogy mondjam meg a csajnak, de szerencsére kimondta ő ezek miatt. :D vagyis ki se mondta, de úgy látom, h ez lesz. :)

2015. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A saját érzéseidet mondd és hogy mit szeretnél!

Ennyi.

Ja, és szemtől szemben, vagy legalább egy nagyon empatikus e-mail-ben vagy telefonon.


Egyébként egyetlen találka után nagyon elhamarkodott döntés ez.

2015. dec. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!