Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Probaltatok mar az ismerkedest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probaltatok mar az ismerkedest Facebook-on?

Figyelt kérdés
Nekem szemely szerint ( ferfi) nagyon fontos, hogy legyen a kiszemelt holggyel azonos erdeklodesem. Mert egy idoutan, ha semmirol nem tudunk beszelgetni az nekem nagyon kellemetlen tud lenni. En peldaul imadom a politikat, a vilag torteneseit, a gasztro dolgokat, varosfelfedezeseket, borokat. Most elkezdtem olyan lanyoknak irni akikkel egy facebook csoportban vagyok es az adott dolgokrol kerdeztem oket. Jo lenne mar egy tars, mert regota egyedul vagyok. Szamomra az egy tokeletes vasarnap delutani program lenne, hogy otthon vagyunk o is en is pl hireket olvasunk es aztan kibeszelnenk, hogy ki mit latott ebben vagy abban.

2015. nov. 8. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

a legegyszerűbb módja manapság a facebookon való ismerkedés, persze egy idő után át kell térni a valóságban történő kommunikációra is :D

személyes tapasztalatom, hogy néhány beszélgetés után könnyen lehet, hogy a nő fog kezdeményezni egy randit mondjuk.


szóval a válaszom igen, próbáltam már, és meglepően könnyen lehet "hódítani" facen is

2015. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát a leg több fiatal csajt stem nem érdekli a politika, így ha ezt meg haljak rólad h ez érdekel lehet nem leszel a számukra érdekes de csak egy tip :D
2016. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy zajlik egy ilyen fb-os ismerkedés? Tényleg más? Én társkeresőn próbáltam, de azt hagyjuk inkább :D Sajnos mindig vissza tértem ezekre a társkeresőkre, mert szerettem volna most is szeretnék egy társat, de tudom, hogy gáz, csak a vágy hogy találjak valakit mindig rá vitt hogy regeljek újra.
2016. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!