Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben az esetben is "elítélite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben is "elítélitek" a szilikonos melleket?

Figyelt kérdés
Nagyon durva csőmellem volt.Úgy néztek ki mint két kipukkadt lufi/vizsla fül a hónom alatt,tányérnyi bimbókkal.Ezt a problémát csak szilikonnal lehetett kijavítani.A bimbóim is át lettek alakítva.Szerencsére nagyon szép lett a végeredmény,természetes,feszes szóval elégedett vagyok vele.Kinézetre eddig kb senki nem mondta volna meg hogy szilikon,viszont tapintásra érződik.Nem olyan puha mint volt,rugalmasabb és kicsit "keményebb".Sokan elítélik azokat a lányokat akiknek szilikon melle van.Erről az esetről mi a véleményetek?A méretem 75/C szóval nem dinnye méret.Képet NEM küldök senkinek.
2016. jún. 14. 17:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Ebben az esetben szerintem nem probléma :)
2016. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Amúgysem probléma. Neked ez a méret tetszik,másnak a nagy dinnye.
2016. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen esetben elmegy.
2016. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
ortopéd esetben teljesen helyénvaló a beavatkozás.
2016. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond ezzel. Először is gratulálok, hogy te legalább ezt bevállaltad és meg tudtad oldani. Másrészt a leglényegesebb, hogy az önbizalmad ettől sokkal nagyobb lett, ez sokkal többet jelent, mint hogy milyen a melled. Vannak akik nem szeretik a szilikon melleket, de hát párt nem ez alapján választunk, legalábbis én nem. Nekem ez imponáló egyébként és engem nem érdekelne, hogy ez most szilikon-e vagy sem.
2016. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is teljesen rendben van. A te esetedben indokolt, viszont akik csak divatból csináltatják meg azokat szánalmasnak tartom.
2016. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

nem, ebben az esetben nem, de csak akkor, ha nem száll el veled a ló, mikor megcsináltatod.

Sok lány hasonló okokból fekszik kés alá, de úgy van vele, ha már ott van, akkor nem egy természetes, kellemes méretet választ, hanem 2db 5-ös focit, ami már túl sok, és onnantól megint a műanyag érzés jön elő

2016. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem baj, hogy megcsináltattad de hülyeség volt a C kosár. Én B-nél nagyobbat soha nem akarok. Kissé hivalkodó is lehet a vizslafül után...
2016. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

FElröhögtem, kicsit se lehetett feltűnő a változás. Biztos nagyon természetes, lol:D


Én nem ítélem el, nem érdekel, mondjuk én nő vagyok.

2016. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Egy nő nem "lol"-ozik maximum egy csitri.

Nem hivalkodó a C kosár,mivel alapból B volt.A lehető legkisebb implantátumot választottam,amire még azt mondta az orvosom hogy korrigálja a formát.

2016. jún. 14. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!