Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képesek megérteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek megérteni a nők, hogy akkor találnak rendes pasit, ha nem a testükkel akarják felkelteni a férfiak figyelmét?

Figyelt kérdés
Ha nem teszik ki a melleiket, nem egy szál bugyiban pózolnak. Mégis mit várnak? Persze, hogy a szexmániások találják meg őket, az üresfejűek. De miért vannak ezen meglepődve?
2016. jún. 11. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bocs, véletlenül dupláztam.
2016. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A balfékek mindenkinél bepróbálkoznak akinek puncija van. Sztem nem ők azért a célközönség a lányoknak. Szóval akik itt írják hogy ha nem mutatnak magukból semmit akkor nem mennek rájuk a pasik, azok igazából a jó pasikra gondolnak.
2016. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mert szimplán visszataszítóak vagytok.


Pont tegnap nézzük egyik haverommal egy volt osztálytársát. Aranyos arca van, felesleg viszont van rajta és nem is túl nőies. Nettó 2 kép van kint róla FBon, az egyiken konkrétan télikabátban, a másikban meg egy hosszú fekete ruha van rajta. Megállapítottuk mind a ketten, hogy elfogadnánk barátnőnek. Ja, és mellesleg egy komoly egyetemre jár, ahol jó eredményei vannak.


A mellkirakós nőket igen, megnézik a férfiak, de semmit nem akarnak tőle. Nektek nem ők a "vetélytársaitok", hanem saját magatok.

2016. jún. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

Amíg a férfiak tekintete a miniruhás lányon akad meg, és nem az előtte sétáló, szolidabb kinézetű rendes lányon, addig nem kell meglepődni, ha egy idő után a rendes lányok is miniruhássá válnak. Legalább valaki észreveszi őket, mert ahogy írták mások, nehéz úgy ismerkedni, ha átnéznek rajtad.

Példának felhoznám magamat: sportos, de csinos ruhákat hordok, nem sminkelek, nincs műkörmöm, viszont járok edzeni, szóval az alakom jó és az arcom se ronda, mégis idén összesen kétszer próbálkoztak be nálam. Az egyik egy negyvenes, anyjával élő, enyhén szellemi fogyatékos pali volt, valószínűleg szegény emiatt nem fogta fel, hogy nincs apakomplexusom. A másik eset buliban történt, olyankor pedig én is valamivel kihívóbban öltözködök, mint átlagos hétköznapokon.


Levonva a következtetést, ha nem akarok tizennyolc macskával megöregedni, akkor vagy kipakolom magam, vagy én szedem fel a pasikat, mert bizony nem elég, hogy kevés pasi vesz észre a sok miniruhás csaj mellett, ráadásul még azok közül is csak kevesen mernek kezdeményezni.

Nyilván sokan választják az első opciót, mert hát nők vagyunk, a magány se jó, meg sokan még mindig úgy gondolják, hogy a férfi dolga a kezdeményezés. Én inkább felszedtem magamnak egy normális pasit, de abból, hogy én vagyok az első barátnője, kiderül, hogy ha arra vártam volna, hogy ő szedjen fel engem, még most is egyedül lennék.


Egyébként a külső az első szűrőtényező, ezért mindenki azt turbózza fel legjobban. A mellünket ki tudjuk pakolni, a kedvességünket és a humorunkat nem nagyon. Aztán lehet reménykedni, hogy miután magunkra vonzottuk egy rendes pasi tekintetét is, megtetszünk neki annyira, hogy be akarjon nézni a felszín alá.

2016. jún. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát, nekem már itt is kellett pár fétises f*fejet letiltani, pedig itt még fotók sincsenek. :-D Tudtommal ugyanolyan szexi karakterekkel írok, mint bárki más. :-D
2016. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!