Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz felkelteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz felkelteni egy nő érdeklődését?

Figyelt kérdés

Miért mindig a lekezelő, nagydumás macsók a nyerőek a nők körében?


Nekem minden ismerősöm (idősebb nők) azt mondják, hogy mennyire jó party lennék egy nőnek, mert kedves, udvarias, hűséges típus vagyok és gyerek illetve család centrikus. Mindemellett jóképűnek is mondanak.


Mégis a korban hozzám illő nők nagy többsége csak barátként tekint rám. Akikkel ismerkedni akarok, mind vagy csak barát kategória, vagy finoman visszautasít. Utána meg vagy egy 20-25 évvel idősebb pasival van együtt, vagy olyannal, aki a facebook-ra is ilyen, és ehhez hasonló szövegeket (feliratos képeket) posztol ki: "Mikor a barátnőd írja, hogy jó éjszakát és te megmutatod a ku**ádnak az üzenetet" meg "A nők azért szopnak olyan jól mert vákuum van az agyuk helyén."


És konkrétan maguk alá vizelnek az ilyen genetikai hulladékokért, akik lábtörlőnek nézik a nőket.


Nők, lányok! Tényleg erre vágytok?


27/F

(Az említett nők, akikkel ismerkedni akartam mind a 20-24 éves korosztály, de akad 26-27 éves is közte.)



2015. nov. 9. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

A fő kérdésre a válasz: Nem nehéz felkelteni a nők figyelmét, ha tényleg olyan vagy, mint amilyennek leírtad magad.

Tényleg erre vágynak a nők? Nem. A NŐK férfire vágynak, nem egy macsóra.

2015. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Van aki erre vágyik, van, aki nem. Mint ahogy van olyan férfi, aki csak a nagymellű szőkenőkre vágyik, és van olyan is, aki nem.


Mondjuk azt ne felejtsd el, hogy a nőket sokszor a határozott, magabiztos fellépés vonzza, ami nem feltétlenül nyomulás, csak ne az legyen a hozzáállás hogy "na ő is tuti el fog küldeni a csába".

2015. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Se a szőke, se a nagy mell nem kritérium. (Hajszínben inkább a barna a nyerő nálam ugyanilyen szemmel párosítva, a mellméret meg kb. másodlagos.)


Nem a mellméret adja egy nő intelligencia szintjét, és nekem nem kell olyan nő, akivel nem lehet beszélgetni, nem lehet közös programokat szervezni vagy egyszerűen nincs közös pont. És persze egy intelligens nővel az ágyakrobatika is jobb, mert nem fél vállalni a vágyait, és nyíltan lehet vele beszélgetni ezekről, nem pironkodva söpri a tabu-k közzé, aztán meg húzza a száját, hogy valami nem stimmel este.

Nekem legalábbis ez a véleményem, így gondolom.

2015. nov. 9. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

Pontosan azért,amit leírtál.

Mert a nőknek ez kell,hogy a sárba legyenek tiporva,meg legyenek alázva,és bunkó legyél velük sajnos...

24/F

2015. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Meg is válaszoltad a kérdésedet. Mert kedves, udvarias, hűséges típus vagy, nem pedig egy lekezdelő bunkó.
2015. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező: pontosan ez az, hogy néhánynak ez kell, néhánynak meg amaz. Nem rád értettem konkrétan, mert veletek ellentétben én nem általánosítok. Nem egyforma minden nő :) nekem sem azok kellenek, akik csak kihasználnak és eltaposnak, és nem vagyok ezzel egyedül.
2015. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!