Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képesek megérteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek megérteni a nők, hogy akkor találnak rendes pasit, ha nem a testükkel akarják felkelteni a férfiak figyelmét?

Figyelt kérdés
Ha nem teszik ki a melleiket, nem egy szál bugyiban pózolnak. Mégis mit várnak? Persze, hogy a szexmániások találják meg őket, az üresfejűek. De miért vannak ezen meglepődve?
2016. jún. 11. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Hát még mikor egyenjoguságot követelnek :D Érthetetlen. De nincs mese, úgy kell viselkedni, azért fel alá vannak ha te olyan üresfejü buta senki tetkós hülye gyerek vagy, az kell nekik,Mert hogy milyen izgi, akivel eltudnak lenni, tudnak mutatkozni felvállalni h milyen pasijuk van. Ma már senkinek nem kell egy inteligens értelmes figyelmes kedves férfi, mert unalmasnak tartják, s nem lehet velük hülyülni.
2016. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra van kinalat, amire kereslet. Ok visszaigazolast varnak, figyelemre vagynak. Ti pedig ezt megadjatok neki. Meg az is lajkolja az ilyeneket aki egyebkent komoy lanyt keres.
2016. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát én tettem már ki szolid fényképet, a kutya rám nem nézett, se rendes, se nem rendes.
2016. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, nem öltözöm kihívóan, és nem is szokott senki érdeklődni irántam. Az általad leírt lányok után meg csorgatják a férfiak a nyálukat. Hogy is van ez?
2016. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én semmi ilyet nem csinálok, még sincs pasim most. Önértékelési problémás kislányok, akik mennek a tömeg után.
2016. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát én meg pont olyat lányt próbálok találni, aki szolidan öltözködik, de egyszerűen lehetetlen. Elég egy társkeresőre felnézni és teli vannak pózerekkel, cicis, popsis képekkel.
2016. jún. 11. 21:02
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos épp ez a baj hogy a rendes lányokat nem veszik észre ha nem pakolják ki magukat. Nekem pl elég szép arcom van, jó a testem de még sosem tettem fel fürdőruhás képet csak szimpla fotókat, mert egyszerűen én nem szeretem mutogatni magam, nem az én stílusom az ilyesmi. És senki nem is lájkolja a képeim, észre sem vesznek. Engem mondjuk nem érdekel, csak mondom. És látom hogy a csaj ismerőseim akik fele annyira se szépek mint én és szellemileg sincsenek a toppon, azok meg több száz lájkot kapnak csak azért mert fürdőruhában pózolgatnak. És ez sajnos a valóságban sincs másképp, én mondjuk ritkán járok bulizni, de van olyan barátnőm aki rendszeresen megy és mindig csinosan öltözködik de sosem kihívóan és hiába szép alapból nem mennek oda hozzá a pasik hanem azokhoz mennek akiknek majdnem kint van a seggük, kint az egész mellük és 6 réteg vakolat van az arcukon. Így meg nehéz ismerkedni ha átnéznek az emberen.
2016. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Ha megmutatom a virgácsaimat fékcsikorgás van a zebra előtt ha szolíd a ruha akkor várhatok egy virgácsosra akivel átmegyek.
2016. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Olvasom itt a hozzászólásokat...hááát...engem még télikabátban is fel akartak szedni...

Felraktam egy álláskereső hirdetést gyermekvigyázás céljából ( csak arckép, dekoltázsnak nyoma nem volt) és tömkelegével jöttek a szexhirdetések, webcamosok stb...

Úgyhogy kíváncsi lennék, mi lenne, ha kihívó képeket tennék fel??? Az mire jó?

2016. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Meglepne, ha azt írnám, hogy úgy is bepróbálkoznak az ilyen balfékek, ha semmilyen kihívó fotóm nincs kint kint publikusan?
2016. jún. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!