Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mivel ijeszthetem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mivel ijeszthetem el magamtól a pasikat?

Figyelt kérdés

A pasiknak általában tetszem külsőre, hiszen már több pasival is randiztam, de csak ennyi történt. Ha bár mindenkinek más a szép, de szerintem nem vagyok csúnya. De fogalmam sincs miért, de egy pár randitól többet nem érdeklem a pasikat. Az első pasi akivel randiztam, úgy éreztem volt kémia közöttünk, minden rendben is volt, amíg a barátaival nem találkoztunk. Mindig késett a randikról, amit elnéztem neki. A barátai számomra zavaró kérdéseket tettek fel (pl. hogy én miért nem utazok a fiú után?). Utána nem is keresett őt se lehetett elérni.

A második pasival is minden rendben volt, amíg fel nem merült a szex téma, és én bevallottam neki hogy még szűz vagyok. Utána lekoptatott azzal a szöveggel, hogy ő nem elég jó hozzám, meg hasonló baromságokat.

A harmadik pasi távol lakott tőlem, először nem tetszett neki hogy ennyit kell utaznia miattam, meg még megjegyzést is tett telefonon keresztül az akcentusomra, pedig nincs is tájszólásom, vagyis még senki nem mondta nekem. Ő már egy fél óra után megunt, és otthagyott azzal az indokkal hogy a haverjaival találkozik. Ő sem keresett többet.

Nem tudom mit tegyek, már arra is gondoltam jobb lenne meghalnék, ha már ennyire selejt vagyok, hogy a kutyának se kellek. n/24


2016. jún. 11. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Rosszak a választásaid szerintem.
2016. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Konkrétumokat kellene írnod,mert így nehéz bármit is mondani.
2016. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Kreténekkel találkoztál és te ezért akarsz meghalni?

Jó nagy hülye vagy, már bocs!

2016. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik nem olvastad el a kérdésem.
2016. jún. 11. 15:25
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A legfontosabb, ami lejön abból, amit írsz, hogy elég kevés próbálkozásod volt eddig. Tök nehéz olyat találni, aki kölcsönösen beindít. Amúgy szerintem fontos, hogy magadra figyelj, hogy legyenek olyan dolgaid, ami saját magadnak izgi magadban. Meg persze azért az is fontos kérdés hol laksz...
2016. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Te meg azt nem érted amit én írok!

Kreténekkel futsz össze, és te ezeknek a csalódásai miatt látod a világvégét!

Talán normálisaknál kéne próbálkozni. Nem hiszem el, hogy nem vagy annyira minimálisan jó emberismerő, hogy nem bírod kiszűrni a hülyéket!

Vagy csak nem veszed a jeleket, és a végén meg csodálkozol...

2016. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is rossz embereknél próbálkozol.


"A pasiknak általában tetszem külsőre, hiszen már több pasival is randiztam, de csak ennyi történt"


Teljesen úgy tűnik, mintha nem lenne meg a kölcsönös tisztelet, nem ismernétek egymást, nem lennétek biztosak abban, hogy szeretnétek e egymás társaságában lenni, akartok e egyáltalán valamit.

Nekem ezek a dolgok még a találkozás előtt kiderülnek általában telefonon, vagy azon a rohadt kék F betűs közösségi oldalon.

Valamint az is gyanús, hogy pasinak hívsz mindenkit... Semmi tisztelet, emberség, érzelem nincs a részedről sem.

Ilyenektől ne akarj semmit, csak akivel érzed, hogy teljesen hozzád illik, szereted, vágysz rá.

Vagy azért randizgatsz, hogy hátha valakinek kellesz majd? Ez egy elég szar hozzáállás. Aki lelép, vagy nem keres, annak amúgy sem kellenél. Neked sem kellettek, akkor mi a gond? Nem lehet mindenkinek tetszeni. Majd egyszer megtalálod a társad, aki nem akárki lesz.

2016. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
már az is baj ha valaki szűz?
2016. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tedd magasabbra a lécet, ne te akarj másoknak megfelelni, ne ugorj bele kapcsolatokba csak azért, hogy legyen valakid.
2016. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülj a másodiknak, h tisztelt annyira, nem akart egy megfektetés után odébb állni. Próbálkozz, sokan a randiig sem jutnak el.
2016. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!