Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi az az anyagi jo lét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az az anyagi jo lét mire azt mondjátok rendbe van a férfi?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 11:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2016. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez kamu. Nem is ismerek olyat, aki ennyit megkeresne.
2016. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én olyat is ismerek, aki még többet is (és olyat is, akinek csak a nyugdíja kétszer ennyi, csak mert jó szakember), és tisztességes munkával. Én 148ezret kapok nettóban, ez ugye a hivatalos statisztika szerinti átlagkereset alatt van.
2016. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem már az is elég lenne,ha rendbeN lenne a helyesírása...
2016. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

11-12-13:

Az átlag nettó fizetés nem egyenlő a medián (középérték) fizetéssel. A 12-nek abban igaza van, hogy ha csak az átlag nettót nézzük, akkor ezt az átlagot erősen felfelé húzzák a sokszor milliókat kereső emberek fizetései.

Erről egy picit itt olvashattok, hogy értsétek a különbséget:

[link]


12:

Ez attól is függ milyen körökben mozgunk. Mi a barátaimmal, ismerősemmel szinte mind pályakezdő diplomások vagyunk (23-25 évesek) és nettó 120-200 körül van a kezdő fizetésünk.

2016. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az én barátaim is mind diplomások és 75-90 a nettó fizujuk. Szeretném azt látni, hogy hova vesznek fel egy zöldfülűt kapásból havi nettó 120-zal. Esetleg Budapesten, mert ott magasabbak a lakhatási költségek és ezért a fizetések is. Itt Szegeden örülhetsz, ha már nem a minimálbért kapod, hanem annál egy kicsivel többet...


Szóval ilyen viszonylatban nekem már mindenki aki nettó 150 felett keres kifejezetten gazdagnak számít. Ha a pasim annyit kapna, el lennék szállva a boldogságtól. :D

2016. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16:

Ez elég nagy beszarás, mert én is szegedi vagyok... SZTE GTK pénzügy-számvitelen végeztem. Az Erste Banknál dolgozom a Lófaránál lévő bankfiókban :D Engem nettó 135-tel vettek fel alapszakos diplomával.


Igaz, nem szegedi származású vagyok, csak ide jöttem egyetemre és később élni is mert megszerettem a várost, tehát a legjobb barátaim sem Szegeden dolgoznak. A legtöbb Budapesten, de néhány vidéken is. Viszont akiket ismerek és pénzügyi vagy mérnöki végzettségűek, mind relatíve jól keresnek. És ez csak nőni fog majd a következő években remélhetőleg.

2016. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ház, kocsi, telik évi 2 nyaralásra, 4-5 wellnessre. Inkább azt emelném ki, hogy az erre való igény fontosabb, minthogy pénze legyen. Rengeteg pénzes ember smucig. Nem jár el sehova, nem lep meg semmivel, turkálóból öltözik. Csak azt várom el, ami nekem is megvan.
2016. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Még főiskolásként volt egy lazább évem, amikor elmentem rendes állásba (nem diákmunkára és nem szakmai gyakorlatra) irodába, nettó 110-et megkaptam zöldfülűként, ahogy a többi kolléga is a részlegen. Ez 2007-ben volt, igaz, nem mostanában. Utána megint aktívabb évek következtek, így ezt a munkát akkor abbahagytam és a tanulásra koncentráltam. Nem lehetetlen, ha olyan munkáról van szó. Persze, a szalag mellett mások lehetnek a tapasztalatok. Én képeztem magam. Meg azért meg van határozva központilag egy bérminimum is, hát most ha egy cég azt nem adja meg, az megint más kérdés.
2016. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!