Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi az az anyagi jo lét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az az anyagi jo lét mire azt mondjátok rendbe van a férfi?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 11:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
magát tartsa el, ne nyomorogjon, jusson egy kis 'luxusra' (nyaralás, mozi, színház, étterem - ezeket akár felesben, akár felváltva)
2016. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

nyaralni nem szeretek egy napos kis turak oke de hosszabb az gond

opera parti vagyok

2016. jún. 9. 11:10
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

1. Ha most kirúgnák az állásából, akkor van annyi pénz a bankszámláján, hogy fél évig akár ugyanazon a színvonalon élhessen, mintha még lenne munkája. (És közben persze munkát keresne ez idő alatt.)


2. Havi 130-150 nettó átlagban, de ez persze attól is függ hogy milyen nagy lábon él és persze hogy Budapesten vagy vidéken (mert BP-n a megélhetés is drágább).


Ha ezek megvannak, arra az emberre nemtől függetlenül azt tudom mondani hogy "rendbe van" (ahogy te fogalmaztál).

2016. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
7%
Nálam nem az anyagiaktól függően van "rendben" egy férfi. Más az értékrendem.
2016. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Képes legyen eltartani magát önállóan, ahogyan erre én is képes vagyok.


Mindenkinek más az a szint, amire azt mondja, hogy na, ebből meg tud élni.


Én valamivel az "átalgkereset" alatt keresek, oké, saját lakásomban élek, amire viszont évekig gyűjtöttem, és meghúztam magam addig a szüleimnél (akikkel nem túl jó a kapcsolatom, és anyukámnak van egy betegsége, ami miatt nehézzé vált a természete), így albérlettel nem kell számolnom, de miután elköltöztem a szüleimtől, tulajdonképpen nem kellett módosítanom a szokásaimon, nem kellett jobban összehúznom magam, hogy ebből a pénzből ki tudjak jönni, és még félretenni is tudok.


Vannak olyanok, akik erre azt mondanák, hogy ez nekik zsebpénz, és ennyiért a kisujjukat sem mozdítanák meg. Nyilván, ha albérletet fizetnék, akkor szűkösebb lenne, de pont azért nem mentem albérletbe a húszas éveimben (azon túl, hogy nem is volt kivel közösködni), hogy meglegyen a saját lakás, és ne kelljen visszakuncsorognom magam a szüleimhez (egy albérletet bármikor kihúzhatnak az ember alól, ha a tulaj mondjuk be akar költözni vagy a gyerekének vették, aki elég idős lett, hogy beköltözzön, vagy el akarják adni...).

2016. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az én szememben az anyagiak és az ahhoz való hozzáállás is befolyásolja, hogy rendben van-e valaki vagy nincs.


Csak pár példa:


1. Egy ismerősöm szüleire nem szabad pénzt és pénzügyeket bízni, ha nincs kontroll, nekik bármilyen ügynök képes bármit eladni, az egész családot eladósították, az ismerősöm nem győzi helyrehozni, amióta nagykorú és dolgozó lett. Fiatalok között is vannak olyanok, akik ennyire nem tudnak bánni a pénzzel. Na most ilyenre nekem nincs szükségem.


2. Beszélgettem hetekkel ezelőtt egy pasival neten, volt közös témánk, közös szakmai érdeklődés, viszont már túl a 30-on sem képes önállósodni, munkanélküli, és jaj, mi lesz idős anyukájával egyedül, ha ő elmegy dolgozni, meg hogy igazából semmihez nem füllik a foga, így meg csak tengődnek. Hát, kösz... Igen, itt halmozott a probléma, mert a leválás sem megy, nem csak az anyagiak jelentenek problémát, de a kettő összefonódik pl. ebben az esetben. Semmi kedvem egy ilyet magamra rántani tehernek. Talán észbe kap, ha az anyja meghal, és magára marad...

2016. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kepes legyen eltartani magat es legyen nemi tartaleka ha esetleg munkabelkuli lenne vagy nyaralni szeretne,kikapcsolodni.A tobbi a parjaval kozosen is megoldhato.
2016. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tehát átlagos vagy az alatti fizetéssel esélyed sincs a nőknél.
2016. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Tehát átlagos vagy az alatti fizetéssel esélyed sincs a nőknél." - Szivi, átlag alatti fizetésből élek meg úgy, hogy még félretenni is tudok. Ha egy férfi ezt utánam tudja csinálni (ami egyáltalán nem lehetetlen mutatvány magamból kiindulva), az anyagilag a szememben ugyanúgy rendben van, mint aki többet keres.

De egy lusta herét nem fogok eltartani, aki nem is törekszik arra, hogy elérje azt a szintet, hogy önmagát el tudja tartani önállóan, mert bármit hozhat az élet, és nem lehet mindig másokra támaszkodni.

2016. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
mennyi az atlag netto fizetes?
2016. jún. 9. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!