Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belemennétek egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Anyukám nővére férjének nővérének a fia a srác. Egy esküvőn találkoztunk sok év (kb.8) után. Felkért táncolni és nagyon sokat bókolt. Mielőtt mentem volna aludni (több napos buli volt és mindenki ott aludt) közölte hogy szeretné ha több is lenne közöttünk. Ha nem lenne a fent említett családi szál gondolkodás nélkül belemennék. Egyébként mindketten függetlenek vagyunk. Belemennétek így egy kapcsolatba vele? 23l
2016. jún. 6. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Családi szál? Ez semmi,simn belemennék.
2016. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez mar kb a suomszedom kutyajanak a volt gazdajanak a nagynenje szintu szal...
2016. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy létezik-e egyáltalán ilyen rokoni elnevezés.
2016. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez kb, olyan, mintha mondjuk te összejönnél egy sráccal, a húgod meg a srác öccsével. Abban sincs semmi rokoni szál.
2016. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már azt hittem, hogy ő az apád unokaöccsének az unokabátyjának a régi szobatársa. 😱
2016. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt nincs rokoni, azaz genetikai kapcsolat. Ami necces lehet, hogy egy esetleges szakítás a két családot mennyire zilálja szét, mennyire vesznek részt egy esetleges "haragszom rád" című játékban, de ez csak intelligencia kérdése.
2016. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm már 5 éve együtt van apukájának a húgának a férjének az anyukájának a testvérének a gyerekének gyerekével. Tehát a nagynénje férjének az unokatestvérének a gyerekével. Nincs genetikai szál, senki nem húzza a szemöldökét se a családban. Hajrá.
2016. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nem tartjátok a kapcsolatot akkor szerintem nem gáz. Én kiskorom óta ismerem a nagybátyám feleségének a családját mert sokat jártunk együtt nyaralni a nagybátyámékkal és velük. A húgának van egy velem nagyjából egykorú fia, de nagyon fura lenne ha kettőnk között kapcsolat volna mert én családtagként tekintek rájuk is habár nem vérrokonok.
2016. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Belezavarodtam, de annyi lejött, hogy vérszerinti rokonság nincs köztetek. Szerintem semmi gond nincs ezzel. Hallottam már olyanról, hogy mostohatestvérek jöttek össze, vagy nagyon távoli rokonok.

Ha nem távkapcsolatról van szó, belemennék a helyedben ha tényleg olyan nagy a vonzalom:)

2016. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!