Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szeretek egyedül lenni? 27N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek egyedül lenni? 27N

Figyelt kérdés
Sose volt csalódásom, nem bántott egy férfi se,rendes kapcsolatom se volt. Egyszer voltam kölcsönösen szerelmes,akkor is elutasítottam. Néha elképzelem, hogy férjnél vagyok, van párom, de az egész olyan rajzfilm szerű hatást kelt. Idegennek érzem magamtól a párkapcsolatot. Beteg is voltam, volt olyan időszakom, hogy nem lehetett volna emiatt, de ha akarnám tennék érte. Arcra szépnek mondanak, lehetőségem lenne. A szerelemmel úgy vagyok, hogy túl sok fájdalommal járna. Az egy csúnya dolog. Egy fűszálat se teszek keresztbe azért, hogy jó legyen. Nem tudom miért. Szeretek küzdeni, sokat sportolok, mindenért vért izzadok az életben, de a szerelemért nem. Mitől lehet ez?
2016. jún. 6. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele én is. Volt egy rövidebb korszakom, amikor ez megváltozni látszott, de a csalódások hatására visszaállt minden az eredeti állapotra, és azt hiszem, hogy nagyon erősen meg is szilárdult. Egyedül képzelem el az egész életemet.

F

2016. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért szeretem a sajtos chipset?
2016. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1: de az jó pont, hogy legalább tudod, hogy a csalódások vezettek ide.

Én azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom miért? Mindig egyedül akartam lenni, nem is adtam esélyt rá, hogy bántsanak.

2016. jún. 6. 13:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Pedig rossz egyedül
2016. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3

Nem a csalódások vezettek ide, a csalódások csak megadták a kegyelemdöfést. Mindig is ilyen voltam. Sose voltak igazán erős emberi kapcsolataim. Most sincsenek se barátaim, se barátnőm. Nem is vágyom rájuk. Vagyis barátnőre vágyom néha, de csak a szex miatt, amúgy feszélyezve érezném magam, ha folyton rajtam lóg és nem tudok egyedül lenni, mert nekem a magány a lételemem.

2016. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok.

Amúgy emellett nagyon szarul is érzem magam, mert attól félek, hogy majd 20-30 év múlva ez változik, és akkor majd sajnálni fogom, hogy így elcsesztem a fiatalságom, amikor esélyem lett volna párt találni és tapasztalni.

2016. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5: hány éves vagy? Kb. ha nem akarod kiírni. Ki tudja, változhatsz még.

Én csak akkor éreztem magam rosszul, amikor egyszer kölcsönös volt, hivatalos ügyben ismertem meg. Ösztönösen elutasítottam, pedig sokat gondolok rá. Érdekes ő is ilyen, mint Te férfiban, nem volt nehéz dolgom, amikor nemet mondtam. Őt se kellet kétszer elkergetnem. Az a baj, h. az ilyen férfiakat vonzom be, megérzik, h. nem fojtom meg őket a közelségemmel, ők elég hamar fel is adják a harcot.

2016. jún. 6. 13:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen szép is, mikor a nem, az itt igent jelentene csak kicsit még küzdj értem. :) Drága, a nem, az nem! Akit egyszer elutasítasz nem fog könyörögni, talál mást akivel boldog lesz.
2016. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen alkat vagy. Nem mindenkinek a párkapcsolat jelenti a katarzist és beteljesülést. Nincs ezzel baj.
2016. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kár, h egyedül szeretsz lenni, szívesen megismernélek. :)
2016. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!