Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem igazán tudok randizni.10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajtos pocak kérdése:

Nem igazán tudok randizni.10 éve egyedül élek a gyerekemmel, és szeretnék már egy társat. Hogyan randizzak? Mit mondjak? Hogyan viselkedjek? Nem vagyok túl nagy dumás, de ha már bemelegettem, akkor szeretek beszélni. Ill. ha felóldódtam.

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?


Ismerkedj emberekkel itt ott, interneten is akár.

2015. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hány éves vagy, férfi vagy, vagy nő?

írd meg, úgy jobban tudunk segíteni.


L20

2015. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
44 éves vagyok,és a társkeresőkben is próbálkozom,de félek,hogy miről tudunk beszélgetni,mert lehet,hogy kicsit bezárkóztam a válás után,mert én hűséges típus vagyok.Ebben kérem a segítséget.
2015. febr. 26. 18:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi,lemaradt,férfi vagyok!
2015. febr. 26. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!