Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz egyedül moziba menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz egyedül moziba menni?

Figyelt kérdés
Mert úgyse jönne el velem senki. Meg egyébként se jó randihelyszín, nem lehet beszélgetni.
2014. nov. 12. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:

nem, sőt vicces is lehet pl. bemószerolni akik smárolnak meg dugnak a film alatt.


Vagy idegsíteni a melletted ülőt a hátad mögött lévőt (esernyővel érkezel mert "ez kell")

2014. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bélgáz ?
2014. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz csak szar.
2014. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már voltam egyedül moziban, én nem éreztem gáznak mert érdekelt a film.
2014. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem gáz.de rokonnal,baráttal menni azért jobb :)
2014. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenhová egyedül megyek.
2014. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én gyakran szoktam és nem érzem gáznak. Nem kell mindenhova szükségszerűen vinni egy koloncot, lehet egyszerűen csak a filmre is koncentrálni.
2014. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legutóbb az Ismeretlen Drakula mozifilmre mentem, és reméltem hogy végre valahára a vámpír vissza tér a gyökerekhez, amint a 60as években adtak neki.Illetve az európai, főleg erdélyi történetekre...

A lényeg hogy ha látom a szerelmes tini/szerelmes vámpír dolgot, ami az Alkonyatban is volt, ki mentem volna, és reklamáltam volna a jegyem árának vissza térítéséért. De szerencsémre nem lett olyan. Mondjuk elégedett sem voltam, de ez egy más történet.

A lényeg hogy sokan párban jöttek, randifilmnek nézték.

Pedig semmi randira való nem volt benne. Így én voltam a logikus, nem ők. Ha nincs vámpír rajongó a haveri körben, hát egyedül kell menni, ez van.

Mondjuk több ilyen is van, ami jobb egyedül, mint ami most lesz a hónapban. Az Éhezők viadala 3. Arra is ha megyek, egyedül.

Amúgy randira mozi? Annak sincs értelme. Ha a filmmel foglalkozol, minek a pár melléd? Ha a párral foglalkozol, minek a film és a tömeg mellétek?

2014. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretek egyedül moziba menni, legalább nem azon gondolkodok hogy úristen, tetszik-e a másiknak.
2014. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább a hozzáállásod az ami gáz.
2014. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!