Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezdem feladni, hogy megtalálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem feladni, hogy megtalálom életem párját?

Figyelt kérdés
Ovódáskorom óta arra, hogy megtaláljam a nagy Őt. Azt a lányt, akit szeretni és ő is viszont, akire rá bízhatom magam, akivel nem kell trükközni, tatikázni, csak működik a dolog. 15 éves korom óta keresem ezt a lányt mindenhol. Voltam reménytelenül szerelmes gimis koromban, aztán a főiskolán elkezdtem komolyabban randizgatni, sok, ténylég sok lánnyal randiztam. Volt olyan bevallom akivel csak egyéjszakás volt, de volt komolyabb kapcsolatom is. Ismerkedtem gimis lánnyal, fiatalabbal, egyetemistával, küldöldivel, de semelyikben nem találtam meg a leendő gyermekeim anyját. Egyszerűen kezdem feladni a reményt. Kezdek kiábrándulni a nőkből. Legtöbbjük nem vágyik egy romantikus, átlagos, normális srácra, aki kedves velük. Nekik csak a pénz, szex, pia, buli kell. Nagy egyetemista okoslányokról is kiderült, hogy hiába okos, de több fszt fogott, mint kilincset. Nem egy lányt tudtam én is megfektetni:/ de nekem nem ez kell. Én csak egy normális, átlagos srác vagyok, nem vagyok csúnya, buta. De úgy látszik ez kevés a mai nőknek. Van olyan akivel nagyon jól elbeszélgetek, találkozunk erre facebookon közli,nem akar többet látni. Volt olyan, aki megsértődött mert nem dugtam meg az első randin? Nem értem a nőket és soha nem is fogom. Én csak arra vágytam, hogy megismerjem gyermekeim anyját, de ahogy telik az idő arrajövök rá, hogy ő nem létezik, hiába kerestem mindenhol, hiába gondoltam, ha egy lánnyal nem jöttem össze az azért van, hogy így jussak el a Nagy Őhöz.Ugyanakkor belefáradtam az állandó taktikázásba, játszmákba, komolytalan hülye ribikbe. Más is van így?23f
2016. jún. 5. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én óvodáskoromban arra vágytam, hogy enyém legyen az oviban a legmenőbb baba...:D


Te fejlett egy baby lehettél, annyi szent! :DD

2016. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlságossan rá vagy görcsölve az egészre és az a probléma
2016. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem normálisnak mond a környezetem, sokan próbálkoznak nálam, úgyhogy annyira ronda már nem is lehetek :) Vannak céljaim, tanulok, ennek ellenére szórakozni is szoktam, szóval nem vagyok könyvmoly. Még is, 19 évesen csókolóztam először, akkor ismerkedtem meg a leendő barátommal (én most 21 vagyok, ő most 32), és vele volt minden ami egy fiú és lány között megtörténhet.

Sok normális és okos fiúnak is bejöttem még a barátom előtt, akikkel marha jól elvoltam, de úgy senkire sem tudtam tekinteni mint FÉRFIra. Persze egy 18-19 éves fiu még közel sem férfi. Viszont, most a barátom mellett, ahogy elnézem a korosztályomat, bizony meg lennék lőve ha nem lenne a barátom. A 20 éves korosztályba szinte nem látok FÉRFIt. A fiuk egyszerűek nagyon, vagy jóképűek, jó testűek és emellett buták, beképzeltek, minden nap más csajt d.gnak, vagy külsőre egyszerűek, sportolásnak nagyon nyoma nincs, még ha okosak is de unalmasak, nincs bennük semmi izgalmas, nincsenek céljaik, és ami a legfontosabb nincs bennük semmi férfias. Nem lehet egyik kategóriában sem érzékelni az igazi önbizalmat, magabiztosságot (nem beképzeltséget!!), intelligenciát, talpra esettséget, határozottságot ami egy igaz FÉRFIt jellemez. És, tudom kiemeltem a külsőt, de azt úgy értettem, hogy nincs a mai fiuknak stílusuk: vagy tucat menők, vagy semmilyenek. Egyéniségek nagyon ritkák.

Kérdező téged nem akarlak megbántani, de lehet hogy a csajok nagyon nem láttak benned semmi érdekeset, és nem láttak férfinak, és ez lehetett a baj.

2016. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rá vagy görcsölve erre az egész párkeresésre. Próbálj meg többet kimozdulni otthonról, keress valamilyen új hobbit. Szerintem sok lány vágyik ilyen srácra. Ne add fel! :)
2016. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy nagyon görcsösen állsz ehhez az egészhez. Van egy mondás, ami valahogy úgy szól, hogy amíg nagyon, görcsösen akarsz valamit, addig nem fogod megkapni. Ha "elengeded", nem foglalkozol ezzel 0-24-ben és hagyod, hogy minden akkor jöjjön, amikor jönnie kell, akkor majd rád talál az, amire vágytál. 23 éves vagy. Még egyáltalán nem vagy elkésve semmivel sem.
2016. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én is így vagyok, de én 27 éves vagyok már és nő, szóval nekem ezerszer rosszabb. Én meg abba fáradtam bele hogy a férfiak meg sem akarnak ismerni csak megfektetni. Az a baj nálad hogy még fiatal vagy, így nyilván a fiatal lányok között keresgélsz meg ha jól nézel ki akkor nyilván a szép lányok között. De a mai fiatal,szép lányok bulizni akarnak meg pasizni és nem pedig megállapodni. Várnod kellene még pár évet mikor már nem a 20 éves fog hozzád illeni hanem a kicsit idősebb, aki már túl lesz a bulizós korszakán meg már nem jár gimibe/egyetemre. Nem lesz semmi bajod ha nem most 23 évesen találod meg az igazit, még nagyon fiatal vagy, szóval nem kellene emiatt aggódnod.
2016. jún. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező 23évessen még korai ennyire görcsölni,ha majd 45leszel ráérsz akkor!Lehet 2-3éven belül megtalálod az igazit!!!
2016. jún. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy krealt idealt kergetsz.Meglepodnek ha letezne.
2016. jún. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!