Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megalkuvó sok férfi, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megalkuvó sok férfi, és miért jön össze egyáltalán nem csinos nőkkel/miért házasodik össze velük?

Figyelt kérdés
A társadalom elvárásai miatt tesz igy sok férfi, hogy összejön olyan nőkkel, akikhez nem is valószinű, hogy vonzódik? Miért nem vesznek példát a felszines nőkről, azaz miért nem maradnak egyedül inkább, mintsem összejöjjenek olyan nőkkel, akiket a hátuk közepére sem kivánnak? Jah, hogy a férfiaknak nem szabad válogatósnak lenniük, ez is a nők kiváltsága a nagy "egyenjogúság" jegyében?

2016. jún. 4. 00:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a férfiaknak csak nagyon elenyésző százaléka..mondjuk 0,00001 % aki csak azért jön össze egy nővel, hogy legyen egy ingyen lika, amibe üríthet...de egyébként a háta közepére sem kívánja a nőt, mert bar.omira nem jön be neki! Nehogymár azt hidd, hogy aki nem címlapról pattant pi.csával villog, az csak kényszerből van együtt a nővel...mert tarkón váglak egy lapáttal! Ennyire hü.lye azért ne legyél!Ne beszélj már hülyeségeket össze-vissza. Nőj végre fel és láss is, ne csak nézz!
2016. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
63%

A kérdésed első felében értetlenkedsz a férfi társaidon, hogy miért jönnek össze csúnya nőkkel.. Majd éles vágás és Dunába az összes nővel.

Most döntsd már el. Nekem mi közöm van ahhoz, hogy a haverod egy szerinted ronda nőt szedett össze? Ehhez nekem mégis mi közöm? Aztán össze ne kösd azzal, hogy én biztos kikosaraztam, mert nem volt elég jó nekem és végül ráfanyalodott a "rosszabbra". Ja, végül is végső soron mindenért a nők okolhatók. Csodálatos.


Nem érzed magad szánalmasnak? Ha igen, szuper, van remény. Ha nem..nos akkor segítek. Szánalmas vagy.

2016. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Több kollégámnak is a melóhelyen egész nap(!) az az elfoglaltsága, hogy a melóhelyen dolgozó csinos cicababák után csurgatják a nyálukat, ezt nyiltan ki is fejezik, közben meg tudni lehet róluk, hogy VAN feleségük... Elmondásuk szerint prostikhoz is szoktak járni...

Facebookon láttam a feleségeiket az emlitett férfi kollégáknak, hát nem valami szépségkirálynő egyik sem... De azért nincs igazam, ugye?!...

2016. jún. 4. 11:04
 24/30 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes kérdező hogy a válaszaidban a férfiak mindig csak "férfiak", a nők pedig "csinos nők" vagy "ronda nők". Szóval a férfiak között nincs különbség, ők egytől egyik biztos nagyon jó pasik, vagy lehet nem azok,de az ugye nem számít, mert ők férfiak. A nőket pedig két csoportra kell osztani, vannak a szépek és vannak a rondák. És hát egyértelmű hogy egy férfinak szép nő jár mert ha nem az van neki akkor megalkuvó....pff...hány éves vagy kisfiam???
2016. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
77%

A férfiak nem összejönnek olyannal, aki nem tetszik, és így megalkuvók, hanem inkább más "baj" van velük. Nevezetesen az, hogy amikor tisztában vannak azzal, hogy valaki nem az igazi, akkor is csak úgy vannak vele, elvannak, mert olyanok, mint egy kis bolygó, ami tehetetlenül halad körbe-körbe a pályáján és ott is marad, amíg nem jön valami, ami kimozdítja. És mikor megjön ez a valaki, aki kimozdítja és ezért ott hagyja a nőjét (vagy esetleg a nő un bele a szar kapcsolatba és teszi ki a férfi szűrét, és utána talál a férfi egy olyat, aki megmozgatja az egész világát) akkor szokott csodálkozni az ex. hogy bezzeg annak az újnak mindent megad, mindenhova elviszi, elveszi, gyereket csinál neki stb. egy-két éven belül, miközben ő tíz évet ült mellette és semmi. Ennek az volt az oka, hogy egyszerűen nem ő volt az, aki kimozdította a kisbolygót a pályáról, de alapvetően kényelmes volt úgy is, meg hát mi lett volna, ha végül mégse talál egy olyan igazi igazit, szóval nem hagyta el a pasi.


Az meg megint más kérdés, hogy a kollégáid feleségei nem szépség királynők. Sajna a nők ahogy idősödnek egyre többet kell nekik foglalkozni magukkal, hogy vonzók maradjanak és az nem ingyen van. Van ahol a gyerekek miatt már nem nagyon jut erre se idő, se energia és van ahol a férjnek nem is tetszik a dolog. Ugyan, hány ilyen van, hogy szereti a barátnőjében, hogy milyen igényes, milyen szép mindig a manikűrje, élvezi a fodrász, kozmetikus eredményeit, majd felfalja a szemével a legkülönbözőbb csinos ruhákban, aztán mikor összeteszik, amijük van és már a közös pénzből gazdálkodnak, akkor hirtelen nem tetszik a férfinak, hogy minek annyit fodrászra, minek megint egy ruha, anélkül is szeretlek, minek járnál konditerembe, tornázz itthon, de se a házimunkába nem segít, se a gyereket nem köti le, na úgy aztán lehet tornázni, minek költesz annyit kajára, úgyhogy jön a krumpli meg a tészta, amitől meg hízik stb. utána meg csodálkozik, hogy miért van annyi vonzóbb nő az utcán. Ja hát drága uram, a feleséged is olyan volt, míg el nem kezdtél veszekedni azon, hogy ne költsön "hülyeségekre".

2016. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Ha összejön vele, akkor az fura, de akikről példát vegyen, azok meg felszínesek?
2016. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező.. Szóval több férfi kollégád csalja rendszeresen a feleségét, de valamilyen oknál fogva a női nemet okolod ezért? Eszednél vagy? Mássz elő a saját seggedből...
2016. jún. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nekem a közvetlen közelemben van ilyen eset. A férfi egy álom. De komolyan! Külsőleg nagyon helyes, belsőleg meg egy értelmes férfi, aki minden helyzetben teljesen nyugodt. Erre együtt van egy nővel, aki... Hogy szépen fogalmazzak, sem külsőleg, sem belsőleg nem illik hozzá. Rengetegen ezt meg is jegyzik a hátuk mögött. Pedig 10 nőből 8-at biztosan megkaphatna ez a férfi és még sem! De nem ez az egyetlen kapcsolat,amiről így tudok. Szóval, ha valaki tudja a magyarázatot engem is érdekelne. MIÉRT???
2016. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
73%

# 27 +1!

Kérdező, kicsit gyakorolnod kellene még ezt a "nők a hibásak mindenért" szöveget. :D

Miért a nő hibája az, ha összejön vele valaki, aki amúgy nem is akart, majd a pasas össze-vissza csalja? Erre meg te válaszolj... Gondolom értelmes dolgot nem tudsz rá reagálni. Te inkább ne elmélkedj ilyen kérdéseken.

2016. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem persze, hogy nem azoknak a nőknek hibája. De az oka akkor is érdekes lehet...
2016. jún. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!