Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megalkuvó sok férfi, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megalkuvó sok férfi, és miért jön össze egyáltalán nem csinos nőkkel/miért házasodik össze velük?

Figyelt kérdés
A társadalom elvárásai miatt tesz igy sok férfi, hogy összejön olyan nőkkel, akikhez nem is valószinű, hogy vonzódik? Miért nem vesznek példát a felszines nőkről, azaz miért nem maradnak egyedül inkább, mintsem összejöjjenek olyan nőkkel, akiket a hátuk közepére sem kivánnak? Jah, hogy a férfiaknak nem szabad válogatósnak lenniük, ez is a nők kiváltsága a nagy "egyenjogúság" jegyében?

2016. jún. 4. 00:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%
ertsetek mar meg, hogy relativ dolgokrol veszekedtek
2016. jún. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
46%

"ertsetek mar meg, hogy relativ dolgokrol veszekedtek"


Az nem relatív, hogy egyre több férfinak nem jut nő manapság. Itt is a fele kérdés erről szól hogy "mért nincs barátnőm?" stb.. A két dolog összefügg. A mai férfia már beérik bárkivel mert sokkal kevesebb lehetőségük van válogatni. Erre egy idézetet hoznék elő:


"Nekünk, alacsony sorúaknak már csak ez jut osztályrészül. Csekélyke élet tele szenvedéssel, majd a megváltó kór."


Nógrádi Gergely


(Bocs, ezt adta ki a google)

2016. jún. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
73%

Maximum az átlagos vagy az alatti pasik nem válogatnak és a kérdés valójában árnyaltan arról szól hogy ezek a férfiak megengedhetnék-e maguknak egyáltalán hogy válogassanak.

Nyilván szubjektív kinek mi az átlagos meg szép de van azért egy általánosan elfogadott ideál.

2016. jún. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%
12-es en arra ertettem a relativ nezopontot hogy ki a csinos... mindenki mas tart szepnek. innentol kezdve hulyeseg azon veszekedni h ki milyen nem csinos novel jon ossze.. neked xy nem csinos es szep, mas szamara viszont igen.
2016. jún. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
86%

A társadalom elvárásai miatt? Ugyan már... A pasiknak sokkal jobban kell a szex, mint a nőknek, szóval könnyebben hajlandóak kompromisszumokat kötni azért, hogy egyáltalán legyen nemi életük.

Ki mondta, hogy nem válogathatsz? Szíved joga, a világon senki nem mondja, hogy ne álmodj jó nőkről, de nem fogod megtenni, mert annál jobban kell a szex. Ne kenjünk már mindent másokra...

A társadalomban bőven van hely a magányos macskás nénik mellett a magányos macskás bácsiknak is, szóval hajrá, tartsátok magasan a lécet!

2016. jún. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
31%
A válogatás ma már szinte csak a nők kiváltásága. Az egyoldalú törvények, a túlzott szabadelvűség, szexuális forradalom, stb, következtében, a nők vették át az uralmat. Ma egy átlag házasságban (30-40 felé) többnyire a nő irányít, a nevén van a ház, autó, minden, és kedvére félre is kettyinthet, mert megteheti következmény nélkül, mert ha a férj elválna, úgy is az húzná a rövidebbet, ezzel a nők tisztában vannak... A férfiak örülnek, hogy néha ihatnak és nézhetik a meccset a tévében, kb. ennyi az örömük az életükben. Ez a túlzott női uralom nem vezet semmi jóra, ez már nem egyenjogúság, hanem egyoldalú uralom!
2016. jún. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
91%

Én nem ismerek olyat aki holmi tàrsadalmi nyomàs miatt vàlasztott neki nem tetsző tàrsat. Csak hogy legyen valakije. Ha tényleg létezik ilyen az szànalmas.

Aki nem teljesen igénytelen, az megvàlogatja kivel jön össze, nemtől függetlenül.

Az pedig, hogy x szerint szép valaki, y szerint meg ronda az a valaki, tök mindegy a normàlis igényes embereknek. Ezek az emberek azzal jönnek össze aki külsőleg és belsőleg is tetszik nekik. A többi pedig aki nem így vàlaszt, szimplán hülye ès még sajnàlatra sem méltó, mert maga döntött úgy, hogy értelmetlen, eleve halàlra ítélt kapcsolatokban tengődik.

2016. jún. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%
A szépség egy elvont fogalom. Nekem más a szép, mint Neked. Én a feleségemet gyönyörűnek látom, míg Te bűn rondának és lehet, hogy fordítva is így van. Én nem érzem magam megalkuvónak ezért.
2016. jún. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
81%

"A férfiak örülnek, hogy néha ihatnak és nézhetik a meccset a tévében, kb. ennyi az örömük az életükben."


Hölgyeim, ne tapossák egymást, csak szépen sorban! Tudom, hogy mindenki ilyen férfiról álmodik, de azért viselkedjünk civilizáltan!

2016. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Igazából szerintem a nők sokkal megalkuvóbbak, mondván "a férfiak ilyenek, mindegyik férfi ilyen, úgyhogy úgyse lesz jobb". Aztán ott vannak egy totális s-ggfejjel, aki semmit nem csinál, csak más nőkkel flörtöl és nem becsüli meg a párját.
2016. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!