Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megalkuvó sok férfi, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megalkuvó sok férfi, és miért jön össze egyáltalán nem csinos nőkkel/miért házasodik össze velük?

Figyelt kérdés
A társadalom elvárásai miatt tesz igy sok férfi, hogy összejön olyan nőkkel, akikhez nem is valószinű, hogy vonzódik? Miért nem vesznek példát a felszines nőkről, azaz miért nem maradnak egyedül inkább, mintsem összejöjjenek olyan nőkkel, akiket a hátuk közepére sem kivánnak? Jah, hogy a férfiaknak nem szabad válogatósnak lenniük, ez is a nők kiváltsága a nagy "egyenjogúság" jegyében?

2016. jún. 4. 00:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Én nem túl népszerü férfiként pont így látom, én nem adok le az igényeimből, csak azt váalsztom akivel maximálisan elégedett lehetek, maximum rövid szexcentrikus kapcsot tudnék még elképzelni volt is majdnem 1 ilyet.
2016. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
47%
mindenkinek szive joga illuziokat kergetni, hogy megtalalja a tokeletes embert es ezert var elete vegeig, de utana ne sopankodjon!
2016. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Szóval szerinted csak a szép/csinos nőket lehet szerelemmel szeretni.Meglátsz egy átlagos nőt,rögtön azt gondolod,hogy a pasija csak megalkuvásból van vele?
2016. jún. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Milyen férfiak jönnek össze nem csinos nőkkel? A jó pasik? Mert az teljesen kizárt. Én még nem láttam jó pasit ronda csajjal vagy olyannal akihez nem is vonzódik. Vagy a csúnya/átlagos pasik elégszenek meg nem túl csinos nővel? De nekik miért is lenne szép nőjük? Alanyi jogon jár minden pasinak szép nő vagy mi? A nők közül is csak az válogat aki megteheti és ez a másik oldalon sincs így.
2016. jún. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Egyre több NEM csinos nő is úgy gondolkozik, hogy márpedig ő csúnya férfival nem jön össze, akkor forditva miért ne lehetne igy?
2016. jún. 4. 00:33
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy így gondolkodnak de attól még nem fognak tudni összeszedni egy jó pasit. Ha nem teszik lejjebb a mércét egyedül maradnak. De gondolj bele...miért kellene már egy jó pasinak egy csúnya lány mikor rengeteg jó nő van akiket megkaphat? És akkor abba is gondolj bele miért kellene egy jó nőnek ronda srác....max a pénze miatt, de akkor az a lány meg hiába szép, belül totál romlott.
2016. jún. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Az a megalkuvó, aki a külsőségeket választja a lélekkel szemben.
2016. jún. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
30%
Az nem megalkuvó aki a belsőt választja a külsővel szemben? De igen csak ez nincs így beállítva, mert aki ilyet tesz az biztos jó ember, akinek meg fontos a külső is az tuti felszínes... -.-
2016. jún. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%

Ez egy nagyon jogos kérdés. Én is ismerek ilyen emberkéket a környezetemben. Látható, hogy nincs semmilyen vonzalom kettejük közt, mégis összeházasodtak. Lehet szülői nyomás is a dolog mögött, vagy egyszerűen csak fogják magukat és így akarnak jobb életet élni, elvégre 2 fizetés mégis csak több 1-nél. Egyre több manapság a megélhetési házasságkötés sajnos, de persze az ilyenek nem szoktak sokáig tartani.


A férfiak manapság valóban nem válogathatnak túlságosan, sok örül, ha egyáltalán jut neki valamilyen nő. A kérdező szerintem nagyon jól látja ezt a a helyzetet.

2016. jún. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Megérett az emberiség a kipusztulásra :(
2016. jún. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!