Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mi a véleményetek? Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek? Hol lehet ismerkedni mostanság? Persze, komoly szándékkal?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Belépős koncerten, lehetőleg fényes nappal.
2016. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Sehol. Még a rendesebb lányoktól is csak arra számithat az ember, hogy megkapja a képébe a lánytól mosolyogva, hogy "nem vagy az esetem"...
2016. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ötletgazda90 ***** válasza:
67%
Függ attól, hogy mennyi idős vagy és milyen lányok tetszenek. Van pár hely amúgy hirtelen a fejemben, csak nem mindegy, hogy milyen korosztályban keresel.
2016. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

#2

Mégis mit mondjon, ha valóban nem vagy az esete?

2016. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy visszatérő probléma a számunkra is. Én próbáltam az internetes ismerkedést, de nem hozott túl sok sikert. Élőben nem igazán szeretnék zavarni senkit, ki tudja talán épp barátja van. Ismerősök között nincs igazán egyedülálló szimpatikus lány.


Itt gyakorin ismerkednél esetleg? :)

2016. máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Mindenhol és sehol.
2016. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell ismerkedni sehol sem. Nincs ilyen hely kialakítva. Ha megtetszik valaki és pár összenézés után elkezdtek beszélgetni, akkor abból vagy kialakul valami vagy nem, rajtatok áll. De ilyen hely hogy ide bizony szinglik járnak és kapcsolat keresés céljából, Hát ilyen nincs.
2016. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én pl itt vagyok :)
2016. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!