Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angalord kérdése:

Hol tudnék ismerkedni komoly szándékú fiatal lányokkal?

Figyelt kérdés

Tehát én 20 éves vagyok de nem érdekelnek a futó kapcsolatok és a "buli" .Dolgozok tisztességesen és egy rendes lányt keresek akivel komolyan együtt élhetek.

Nem akarok várni és nem akarok aggastyán koromba feleséget választani. Szóval a kérdés hol ismerkedhetnék ilyen bebeállítottságú nőkkel sajnos a környezetemben csak komolytalan lányok vannak :(



2015. dec. 12. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárhol.
2015. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Kár hogy a kereslet kínálat törvény a párkapcsolatoknál nem működik. Hatalmas kereslet lenne a komoly szándékú nőkre 20-25-ös korosztályban, de úgy vettem észre, hogy kínálat nem akad túl sok :\
2015. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen ezt a szomorú tényt állapítottam meg én is
2015. dec. 12. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes én 24éves vagyok és normális férfit nem találok :D
2015. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen gondoltam azért hogy nem egyedül járok ebben a cipőben :) De attól még mindig tanácstalan vagyok pedig már ilyenek sem igazán tudnak lebilincselni hogy ki hogy néz ki. Persze van egy alap de értitek a belső rohadt fontos nekem fontosabb mint a többi :) mind egy azért legalább egy kis együtt érzést kaptam :D
2015. dec. 12. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvétve akad. Ne keress, találni úgysem fogsz. Majd ha jönnie kell, jönni fog az a valaki.

Én például 19 éves vagyok, hasonló szemlélettel mint te, a következő kapcsolatom remélhetőleg a férjem lesz, ezért nagyon megválogatom azt is, hogy egyáltalán kivel állok le beszélgetni. A barátaim ezt nem értik meg, elfogadják, de nem értik, hogy miért vagyok ennyire "komoly", hiszen egy híján vagyok még csak húsz.

Én erre azt szoktam mondani, hogy hűséges vagyok ahhoz az egyhez, akivel majd a hátralevő életemet le akarom tölteni. Nincs sok tapasztalatom, de azt tudom, hogyha eljön, akkor nem lesz kérdés, hogy ő-e az :)

2015. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!