Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki, hogy fiatal vagyok még egy komoly kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, végre szeretnék egy férfit magam mellé, de mindenki azzal jön, hogy milyen fiatal vagyok hozzá. Nem férjhez akarok menni és nem is gyereket csak egy pasit aki velem van és boldoggá tesszük egymást kölcsönösen. 19/l
2015. júl. 9. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkó tegyé érte
2015. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert bolondok. A szerelmet nem lehet időzíteni. Akkor kell megragadni, amikor megtalál.
2015. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ahhoz vagy fiatal, hogy elkezdj egy komoly kapcsolatot építeni, hanem ahhoz, hogy "végre akarj"... Szerintem akik ezt mondják neked, azok is úgy értik, hogy ne nyafogj már, mintha legalábbis negyven éves lennél és szűz, mert fiatal vagy, most kezdődik az életed.
2015. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindegy miért mondják, - nincs igazuk, sok boldog lányt látok 19 éves korban.

(kik mondják, amúgy?)

2015. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Néha a szüleim szokták, de leginkább az egyik ismerősöm mondja, hogy milyen kislány vagyok még hozzá.
2015. júl. 11. 05:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!