Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhat egy ilyen fogazatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat egy ilyen fogazatú férfi barátnőt, ha jó a bensője?

Figyelt kérdés

Ilyenek a fogaim, sajnos, nem hiányzik, ápoltak csak ilyen ritkák, hézagosak.


[link]


2016. máj. 28. 20:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem flegmásan írtam, ha annak vetted az már a te bajod, nem az enyém. Az igazat írtam le, hogy lehet spórolni. Nem tudom, hogy ez miért olyan nehéz, ha meg nehéz, (nyilván nem ismerem az anyagi hátteret) akkor pedig nem kell olyan párról ábrándozni, akiért még a rendes fogazattal rendelkező férfiak is küzdenek elég rendesen.

Ezért kell olyan párt találni, akinek nem gáz egy ilyen emberrel végig menni az utcán. Az pedig a saját anyagi környékén lehetséges.


Oké, abban igazad van, hogy magadat középosztálybelinek soroltad, tehát nem csak a két végletet ismered.

2016. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Győztem, elismerte, h hibázott! :D


Hagyjuk ezt a vitát, csak az volt a célom, h néha gondoljon bele az ember, h vkinek nem biztos, h 5-6 év alatt meglenne az a pénz se, mert mellette vannak még dolgok dögivel.

2016. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A foga nem 20 éves korában lesz ilyen valakinek. 18 éves kor alatt meg állja a TB a fogszabályzást. Szóval azzal takarózni, hogy nincs rá pénz, hülyeség. Igény nem volt rá.
2016. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!