Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhat egy ilyen fogazatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat egy ilyen fogazatú férfi barátnőt, ha jó a bensője?

Figyelt kérdés

Ilyenek a fogaim, sajnos, nem hiányzik, ápoltak csak ilyen ritkák, hézagosak.


[link]


2016. máj. 28. 20:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%
Ez szerintem nem igénytelenség..egy olyan kompkex fogászati kezelés,ami ezt rendbe tenné,több száz ezres,esetleg milliós nagyságrendű összeg kapásból.. nem mindenki teheti meg,bár tudom hogy ezzel újat mondtam..
2016. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
39%

"Képtelen vagyok elhinni, hogy valaki ennyire igénytelen legyen, hogy ilyen fogakkal mászkálna és ne lenne annyi pénze, hogy elhúzzon a fogászathoz megcsináltatni. "


képtelen vagyok elhinni h valaki ennyire idiota mint te. Halvány fingod sincs arrol mennyibe kerül egy fogszabályzos kezelés de járatod a pofád másokat kioktatva. Roviden a menet: állapot felmérés, röntgenek, kezelések, fogszabályzó felrakása, korrigálás, szabályzás, esetleges kezelés alatti javítások, majd ha lekerül ideiglenes fogszabályzó (éjszakai). A kezelés menete, hossza, a fogszabályzo tipusa mind befolyásolja az árat és elérheti a 1,5 milliót is a végösszeg. Nekem pl 750 ezerbe kerül(előre számítással, ha minden "terv" szerint megy a kezelés alatt)


Az egyetlen hibás max a szülei lehetnek akik nem vitték el gyerekkorában a dokihoz amikor meg ingyen megcsinaltak volna neki.

2016. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
és nem ritka az se h valakinek az álkapocs mögé egy lemezkét is beépitenek ha ugy latjak h a szabálytalan fogak miatt nem zárhat rendesen a kezelés végén a fogsor.
2016. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
12 nekem is annyiba kerül, de csak azért, mert nem elégedtem meg a 80 ezres szabályzóval, hanem a kétszázezres kellett. Azért ne essél már túlzásokba.
2016. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%

#12


Össze lehet spórolni az összeget idővel, nyilván attól függ, hogy mennyit keres az ember. És utána szépen meg lehet csináltatni. Ilyen egyszerű. Ha 5 évig spórol rá, akkor 5 évig. De a 6. évben már csodaszép lesz a mosolyra. Erről csak ennyit!!


Szóval nem kellenek az ilyen h..lye kifogások, hogy méreg drága, meg egyebek.

2016. máj. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
most én nem értek ehhez a fogszabályzós dologhoz, de azt tudom elég sok rokon által, h a fogászat qrva drága dolog, és ez az ország nem arról híres vhogy, h aranyélet van, én egy piszok mázlista vagyok, h közepes életszínvonalon élhetek, és ha ilyen lett volna a fogam, akkor meg tudtuk volna csináltatni, de sokan vannak az országban, akik elég gyenge kajákon élnek, nemhogy spóroljanak a fogászatra, hanem az életben maradásért harcolnak sajnos. És ezt lehet, h nem kellene elfelejteni, amikor itt jössz azzal ilyen flegmán, h spóroljon 5-6 évig a fogára, mikor inkább arra spórol, h a gyerek ne fagyjon meg télen, mert sztem ebből is akad. Mondom ezt úgy, h én idáig nem vagyok még érintett ennyire rossz dologban, de bármikor jöhet vmi sajnos.
2016. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

#16


Akkor az ilyen hátrányos helyzetű személy, abból a körből válogasson magának párt, aki hasonló helyzetben van mint ő, és nem ciki a nőnek, hogy a párjának ilyen fogazata van.


Egy átlagos hétköznapi nő szerintem nem fogja magát égetni egy olyan emberrel, akinek ilyen a foga.

2016. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
nyugodj meg szépen, nem hiszem, h a Rózsadombon téged keres. :)
2016. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Egyébként te is okos vagy, hogy a két végletet tudod csak leírni:

"mikor inkább arra spórol, h a gyerek ne fagyjon meg télen, mert sztem ebből is akad." (ergó hátrányos helyzet)

"Rózsadomb" (irtó gazdagok)


Egy átlagos hétköznapi személy tud évekig spórolni, hogy annyi összejöjjön, hogy el tudjon menni utána a fogászatra, na de mindegy, szerencsére nem rólam van szó.

2016. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

"Egy átlagos hétköznapi személy tud évekig spórolni, hogy annyi összejöjjön, hogy el tudjon menni utána a fogászatra, na de mindegy, szerencsére nem rólam van szó."


azt észre lehet venni, h qrvára leszrod a másikat, ez tényleg valszeg egy kitalált dolog, de nem kellene akkor se ilyen flegmán odavágni, h spóroljon rá, mikor nem tudod, h milyen az anyagi háttere. Ezt mindig utáltam, én megtehetném úgy érzem, de ő nem biztos, ezt nem kellene elfelejteni, csak erre akartam felhívni a figyelmet.


Nem tudom tényleg, h a qrva szegény meg k. gazdag között nincs semmi, azért írtam magamat középosztálybelinek, igaz? :D

2016. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!