Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire probléma a társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma a társkeresésben ha egy 30 éves nő még szüleivel él?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 19:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj ha együtt lakik?

Én is dolgozó nő vagyok, még nem találtam meg a párom, de nincsen miért elmenjek albérletbe lakni vagy külön (mert megtehetném), mert gyűlölöm a magányt.

2016. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

A felszínes és státusszimbólumokat hajszoló embereknél probléma. Szerintem normális dolog, ha valaki nem tart fent egy külön lakást csak azért, hogy elmondhassa magáról, ő egyedül él.


Én jól ki is jövök a szüleimmel és tényleg csak a legjobbakat tudom elmondani róluk. Mindenben támogatnak és rengeteg erőt meg energiát kapok tőlük. Sokkal jobban tudok így fejlődni és saját magammal foglalkozni. Csak ezt a nők szerintem visszataszítónak tartják, mert úgy jön le nekik, hogy gyerekes vagyok.


Sok ember nem jön ki jól a szüleivel. Sokaknak mérgező kapcsolatuk is van a szüleikkel. Én egyáltalán nem ilyen családból jövök, de megértem ezt a helyzetet. Egy ilyen helyzetből jövő ember számára érthető, ha próbál minél előbb függetlenedni. Viszont azt tapasztalom az ilyen emberektől, hogy lenézik azt, aki a szüleivel él. Nem gondolkoznak annyira összetetten, hogy van aki biztonságos közeget talál otthon, van aki meg nem.


Sokszor az emberek nem azt nézik, hogy egy adott ember milyen és milyen az értékrendje. Azt sem veszik figyelembe, hogy a viselkedése és az értékrendje mennyire megfelelő a körülményeinek. Lehet, hogy valakinek a személyisége tök rendben van, csak néhány olyan apróbb dologban alulfejlett, ami olyanoknak akik önállósodtak már természetes. És itt pl azt látom, hogy egy suttyó-paraszt, de önállónak és függetlennek látszó ember nagyobb elismerést kap a társadalomtól, mint az aki a szüleivel él és többnyire "jó ember". Az emberek inkább presztízskérdést csinálnak ebből. "Élj külön, legyen nagy autód, legyél divatos, legyen plazmatévéd, legyen kanapéd a tévé előtt, legyen saját lakásod, és dolgozz azért, hogy ezt az egészet fenntartsd." Én ezzel nem értek egyet

2016. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#4


"Ha anyagi okai vannak (pl. nincs jövedelem), vagy ha a szülők ápolásra szorulnak, akkor egy nőnél szerintem elfogadható. "


Mert a pasinál nem léphetnek fel ezek a problémák ugye? ha a szülők ápolásra szorulnak akkor nekem minden nap dolgoznom kell, és emellett ápolnom kell őket, ja és külön kell laknom tőlük, mert gáz 30 évesen pasiként otthon lakni.


nap mint nap rájövök, hogy szánalom ez az oldal, meg a rajta lévő emberek 99%a.

2016. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Számomra kizáró ok lenne.


30 éves korra már kellene valamilyen önállóság, anyagi és már téren is...

2016. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es, akkor nálad az már önálló, aki egy albérletben lakik egyedül? Vagy itt most saját lakásra gondoltál? Komolyan nem értem egy pár ember logikáját. Vagy itt mindenki milliomos?
2016. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan nem zavar, mert van saját lakásom, amit a munkáltatóm fizet nekem. Nyilván ha nem kellett volna rohadt messzire költöznöm otthonról a munka miatt, akkor én is a szüleimmel laknék. Manapság ez a szokványos és az a meglepő, ha egy fiatal felnőtt külön él a szüleitől...
2016. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A mai fiatalok eletkeptelenek. Akinek nincs igenye / penze arra hogy 30 eves koraban sajat lakasban vagy alberletben a sajat eletet elje, az gyerek. Felnott emberek meg nem akarnak gyereket parnak. Miert olyan elfogadhatatlan ez?
2016. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!