Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19f hogyan kell egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19f hogyan kell egy lányt felszedni?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve hogy 19 évesen szűz vagyok sosem volt barátnőm...

1. Nem kigyurt pasiként is érdemes probalkozni?

2. Hogyan érjem el hogy egy lány belém szeressen?

3. Ha csak szexelni szeretnék vele hogyan szedjem fel arra?

4. Képet küldenek privátban h véleményetek szerint mennyire vagyok ronda....



2016. máj. 20. 01:50
 1/3 anonim ***** válasza:

1) Ne parázz

2) Ne kérdezz ennyi hülyeséget (ahány nõ annyi taktika a felszedésére)

3) Olvasd el a 2-es választ.

4) jöhet kép


19/L

2016. máj. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is, én 21 évesen vesztettem el a szüzességemet, szóval ne parázz, ez nem verseny.

1. Igen. Sok lány nem is szereti a kigyúrt pasikat.

2. Sehogy. Ez nem így működik. Ismerkedj és vedd észre, ha egy lány érez valamit. Az első alkalom után, amikor megéled azt hogy van valami a levegőben (szikra, kémia), nem fogsz többé úgy gondolkodni, egy lányért valami különlegeset kéne tenned. Nőkről beszélünk, emberi lényekről, mint amilyen te is vagy, és nem egy videójátékról, ahol teljesíteni kell valamit és akkor nyersz. Ha nem tetszel egy lánynak, akkor nem tetszel. Mondjuk van olyan, hogy egy idő után megfogja valami a srácban a lányt (pl. az elszántsága), de én mégis inkább azt ajánlom, hogy ismerkedj, randizgass minél több lánnyal és valamelyiknél ott lesz kölcsönösen a vonzalom.

3. ezt hagyjuk...

4. A fotódat egy társkereső oldalra rakd ki, van olyan ahol lehet pontozni. Amúgy a kép nem jelent túl sokat. A magasságod, a viselkedésed, gesztusaid, hangod legalább annyira meghatározóak.

2016. máj. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első lépésben talán keresd meg a tökeidet. Másodikban pedig viselkedj hozzájuk méltóan.
2016. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!