Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor lehet megmondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet megmondani egy pasinak, hogy 'bocs, de nem'?

Figyelt kérdés

Sokszor találkozom/kerülök olyan helyzetbe, hogy egy fiúval beszélünk (akár iskolából ismerem, akár máshonnan) és nem mondja meg, hogy akar valamit, de minden mondatán, mozdulatán érezni, hogy össze akar velem jönni. Na ilyenkor, ha egyértelműen nincs kimondva hogy ő most 'hajt', mikor lehet szólni, hogy én nem akarok semmit? Ha elhív valahova és azt mondjuk 'nem akarok randizni' akkor rávághatja hogy ez nem randi, hisz tényleg nincs semmi kimondva, de ha mennénk valahova egy ilyen pasival azt biztatásnak venné (pl. fizetni akar helyettünk, randinak veszi)


Na mit tehet ilyenkor egy lány?



2016. máj. 20. 21:29
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki nyíltan, hogy te nem randizol velük, aztán, hogy ők utána mit képzelnek bele a dologba, az már az ő dolguk...
2016. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is gondot okoz és már szinte bunkónak érzem magam,hogy szűk szavúan válaszolok stb.,de neki még mindig nem esik le a dolog.
2016. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindig bejött az, hogy igent mondtam, és hozzátettem, hogy akkor szólok XY-nak is, biztos neki is van kedve jönni. Ezután vagy soha nem talált meg a végleges időponttal, vagy megmondta, hogy randi lenne, amire már nyugodtan mondhattam, hogy nem akarok randizni.
2016. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2 igen, én is általában ezt csinálom, de nem értik...


#3 egy barátnőmmel volt ilyen, mondta a pasinak hogy elhív engem is, erre ő is hozta egy véletlenül szingli barátját... :D de persze 'nem dupla randi'

2016. máj. 20. 21:39
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor hívd meg az egész baráti körödet :D


-Nem iszunk meg valamit holnap este?

-Dehogynem, a Sanyiék is mondták, hogy ki kéne már próbálni azt az új kocsmát. 10-re ott leszünk, ok?

2016. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne... ha meg már a nő a sokadik ugyanolyan tök egyértelműen nyomulós szituációnál már az elején kimondja (gondolván kíméljük megy egymást a további idő- és energiapazarlástól), hogy "figyi, bocsi, de ne is menjünk tovább... ugye nem akarsz tőlem semmit?" akkor persze ő a h..ülye, meg már barátkozni se lehet... rosszabb esetben meg beképzelt h..lye p.icsa lesz, aki azt gondolja, hogy ő a világ közepe, és mindenki őt akarja.

Szóval fiúk/férfiak, várjuk a válaszokat. :)

U.i.: olyan "lekoptatós" mondatok is jöhetnek, amin nem bántódtok meg.

2016. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%

"Kedves vagy, de ha ismerkedési szándékkal közelítesz, akkor már most mondom, hogy nem fog menni. Remélem nem haragszol."


Ennyi. Qrvára nehéz?

2016. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7


Igen, nehéz:

""figyi, bocsi, de ne is menjünk tovább... ugye nem akarsz tőlem semmit?" akkor persze ő a h..ülye, meg már barátkozni se lehet... rosszabb esetben meg beképzelt h..lye p.icsa lesz, aki azt gondolja, hogy ő a világ közepe, és mindenki őt akarja. "


csak a feletted lévő választ kellett volna elolvasni :D

2016. máj. 20. 22:05
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Kissé nem vagy k*rvára hiú?Csak mert a saját példámat alapul véve én szeretek nőkkel flörtölni annak ellenére,hogy semmit sem akarok tőlük...És ha netalántán elhivom azt sem randinak fogom fel,hanem meg szeretném ismerni közelebbről és nyilvánvalóan társaságban nem egyszerű...Mondjuk én jót nevetek,amikor ezzel jönnek,hogy van pasim :D Mintha férfi és nő között egy jó baráti viszony mindenképpen párkapcsolaton alapszik.
2016. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok k hiú, ha tudni akarod, kb baromira nincs önbizalmam. de nem egyszer futottam már bele ilyen helyzetbe, ezek nem olyan típusú fiúk voltak akik 'csak úgy szeretnek flörtölni'... sőt, volt olyan, akinek megmondtam hogy ha találkozom vele akkor se randi, azt mondta megértette. összejöttem egy másik fiúval erre elhordott minden k-nak. amikor kérdeztem, hogy nem mindegy, úgyse hajtott volna rám, mert nem randiztam volna vele akkor meg közölte, hogy nyilván bepróbálkozott volna... :D azért egy pár ilyen után már óvatosabb vagy a pasikkal, nehogy azt higgyétek, hogy nekünk jó szórakozás másokat megbántani és utána hallgatni hogy mekkora k-k vagyunk...
2016. máj. 20. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!