Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan mondjam meg a pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a pasinak, hogy szeretném újrakezdeni vele? Tisztában van vele, hogy odáig vagyok érte, de nem merek megmondani neki, hogy kezdjük újra.

Figyelt kérdés

félek, hogy nemet mond...

szakított velem.. ennek már másfél éve, viszont tartjuk a kapcsolatot telefonon. eleinte havi 1x beszéltünk, de az is olyan erőltetett volt, most már egyre gyakrabban, és örül a hívásomnak, szívesen beszél velem :) és tudja nagyon jól, hogy én még szeretem őt, és hogy kitartó vagyok...


2015. júl. 7. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is a te dolgod lenne igazából az,hogy feltárd neki az érzéseidet,és kezdeményezd,hogy újrakezdjétek.Viszont teljesen megértelek,ilyenkor kikapcsol az agy...Szerintem nem jó ötlet ennyire kiadnod magad,pláne,hogy ő szakított,és hogy te vagy az,aki kitartó és lelkes.Ugyanakkor célozhatsz rá,mennyire örülnél még most is neki,ha lépne ezügyben.Nekem is van ilyen illető az életemben amúgy.
2015. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ő viszont elvált. nagyon sok idő kell neki, hogy bízni tudjon.

de ha annyira nem jelentettem volna neki semmit, nem sírva mondta volna férfi létére, hogy jobb nekünk külön.

2015. júl. 7. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem tudom.Talán kitartásod meghozza gyümölcsét,de ehhez rengeteg türelem és idő kell,meg persze kitartás.Ha úgy érzed,megéri,akkor hajrá,bár az ilyen dolgok,ahol a csaj küzd főleg,nem végződnek annyira jól.Én is keresztülmentem/megyek ezen,csak nekem az a bizonyos cérna már csaknem elszakadt.Azt hiszem,ha kellesz valakinek,akkor nincs arra szükség,hogy harcolj.
2015. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

teljesen érthető, hogy félsz, hogy nemet mond...


inkább még évekig titokban ácsingózz utána, míg megtudod, hogy igen/nem a válasza.

nem lenne egyszerűbb gyorsan megkérdezni, hogy elvisz e randizni, és ha nemet mond, akkor nem elk@rni újabb 1.5 évet az életedből?

2015. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!