Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor lehet megmondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet megmondani egy pasinak, hogy 'bocs, de nem'?

Figyelt kérdés

Sokszor találkozom/kerülök olyan helyzetbe, hogy egy fiúval beszélünk (akár iskolából ismerem, akár máshonnan) és nem mondja meg, hogy akar valamit, de minden mondatán, mozdulatán érezni, hogy össze akar velem jönni. Na ilyenkor, ha egyértelműen nincs kimondva hogy ő most 'hajt', mikor lehet szólni, hogy én nem akarok semmit? Ha elhív valahova és azt mondjuk 'nem akarok randizni' akkor rávághatja hogy ez nem randi, hisz tényleg nincs semmi kimondva, de ha mennénk valahova egy ilyen pasival azt biztatásnak venné (pl. fizetni akar helyettünk, randinak veszi)


Na mit tehet ilyenkor egy lány?



2016. máj. 20. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Jah hát igen a 14 éves korosztályban igy működnek a dolgok el is felejtettem :D
2016. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor ha még nem hív el sehova csak állandóan íragat...és tényleg két szavakban válaszol rá a lány,de neki még mindig nem világos a helyzet és írja,hogy nem túl beszédes a lány. Erre mégis mit lehet írni?
2016. máj. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát én ha elhívok egy lányt kettesben, akkor akarok azzal egyértelműen kifejezem, hogy akarok is tőle valamit.


Ilyenkor aminek a legjobban örülök: -Ha igent mond, és úgy is gondolja.


Aminek nem örülök, de teljesen megértek: - Ha megmondja frankón, hogy nem akar velem kettesben találkozni.


Amit viszont nagyon utálok: - Ha nem ad egyértelmű választ, terel, igent mond de aztán mégsem ér rá...

2016. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13-as : és csak így barátilag nem szoktad elhívni? mert engem is elhívott valaki kettesben,de nem tudom,hogy konkrétan minek vegyem ezt,mert nem a baráti társaságával hívott... ,de pl. nem volt róla szó,hogy az egy randi,meg pl. nem is fizetett helyettem egy cukrászdában,persze nem is vártam el :)
2016. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9.es versenyző....Miért röhögsz azon a nőn aki azzal védekezik, hogy barátja van és nem kér belőled?
2016. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%
Azt röhögi a 9. versenyző, hogy szerinte bármelyik nő felhúzható és nem kell tiszteletben tartani, ha egy nőnek barátja van. Ő akkor is nyomul barátság címe alatt. Aztán egyszer majd egy barát jól megkeni ezt a kis majmot, onnantól kezdve majd tudja a helyét az életben.
2016. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!