Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja úgy egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja úgy egy pasi, hogyha alacsony, akkor nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

Én hajlandó vagyok úgy kezdeni a mellédumálást, hogy szeretem a magas pasikat, sőt.. de nem ez a minden. Volt partnerem bőven, hogy el tudjam mondani, mindegyiknek akadt nője, vagy éppen nem.

5 kiemelkedően magas barátom volt, 190-200 centi között, és ebből egynek én voltam a legelső párkapcsolata, pedig akkoriban már 22 is elmúlt, a másik kettőnek a pedig sok év után az első. Szóval ne higgyétek azt, hogy attól, hogy valaki magas biztosan talál nőt.

A másik, volt alacsony barátom is, a jelenlegi is az, pedig tényleg jobban kedvelem a magas pasikat.

Volt aki kisebb volt nálam, én 170 vagyok ő 165 volt, és volt aki pont ugyanakkora vagy éppen pár centivel magasabb. És most nem azért, de ebből egynek volt rég kapcsolata, a másik kettőnek pedig sikere volt folyamatosan.

Most akkor hol is a baj? Nem a magasság alapján válogatnak a nők, ez hülyeség. Lehet, hogy sokatoknak belülről kéne átgondolnia a dolgot.


30N


2016. máj. 10. 12:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
fizikum**
2016. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, hogy nem kellek senkinek. Mondjuk nem csak alacsony vagyok, de még ronda is. Még sosem volt esélyem megismerkedni egy lánnyal sem a külsőm miatt.
2016. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem igazan szeretem, azt ha egy srac azt mondja, hogy ezert vagy azert nem sikeres a nőknél. Ez alul van azert nehány kivétel. Pl. Ha egy roma srac akar egy magyar lánnyal összejönni. Miert? Mert társadalmilag nem elfogadott. Nyilvan mindenki ismer kivételt. De ettol függetlenül negatív a megítélése, es ritka ha ilyesmi történik. Társadalmilag elegge elfogadott az 5cm szabály. Nem kell, hogy magas legyen de azert legyen köztünk 5 centi különbség, hogy felvehessek magassarkut.

Anyám 8 centivel magasabb apámnal, szoval azert vannak kivételek ;)

2016. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Nézz fel egy tetszőleges társkeresőre! Rengeteg nő nem csak az adatok közé veszi fel, hanem kerek-perec leírja, hogy alacsonyakkal nem is hajlandó szóba állni. Én 180 vagyok, a legtöbb nőnél tehát jóval magasabb, de még így is sok olyan nőt láttam, akiknél ez kicsinek számított. Vicces, de egyáltalán nem csak a tényleg magas nőknél. Szóval de, a legtöbb nő ez alapján (is) válogat.
2016. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
27%
Van még kérdésed, kedves kérdező?
2016. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!