Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt egyes felhasználók, hogy alacsony és ocsmány pasi nem találhat barátnőt?

Figyelt kérdés
Én 162 cm és elég csúnyának tartanak, sőt még magamra se adok, több foghiány stb. Mégis fél éve boldog kapcsolatban élek. Ok nem egy bombázó csajjal, kicsit duci és nálam magasabb is (168 cm és 71 kg) De én így szeretem és az arca mások szerint is nagyon szép. Ok nem azt mondom nem volt egyszerű, volt hogy több évig egyedül voltam, de próbálkoztam és sikerrel jártam, hogy mi a titok, szerintem a jó lélekre ható duma. Neten ismertem meg a lányt sokat beszéltünk, azt mondta nagyon különleges pasi vagyok és egyszerűen megszeretett. Az tény hogy nagyon jó a beszélőkém, nagyon okosnak tartanak, nagyon tudok hatni a nők lelkére. Szóval nem igaz hogy aki ocsmány és alacsony az ne találhatna barátnőt, szerintem ilyen fiúnak a belseje is rossz, csak ő erről nem tud, mert ő úgy gondolja jó a belseje. És bizony rossz külsővel és belsővel valóban lelehetetlenség normális nőt találni.
2015. nov. 27. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
3 lehetőség van. A: Elfogadod hogy egyedül maradsz és megkíméled magad egy nagy rakás fölösleges negatív választól. B: Összeállsz egy olyan lánnyal aki nem igazán tetszik Neked, de legalább nem vagy egyedül (Ezt személy szerint nem tartom jónak) C: Próbálkozol és talán lesz olyan párod aki tényleg tetszik. Erre az esély kb 0.5%. A maradék 99.5%-ban csak jó sok negatív tapasztalattal leszel gazdagabb és 40 éves korodra egy depressziós roncs leszel :) Nem saját tapasztalat csak látom az embereket.
2015. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy elég csúnyának tartanak, az azt jelenti, hogy átlagos vagy, sőt, lehet, hogy csak a magasságod és a foghiányaid miatt tartanak csúnyának. Engem viszont minden lány ocsmánynak tart, eddig még sosem volt kivétel. Rengeteget próbálkozom lányoknál, de még odáig sem jutottam el, hogy egy randira legalább eljöjjön velem egy lány. Ez azért van, mert alacsony vagyok és ocsmány, de nagyon. Neten én is jól elbeszélgetek lányokkal egészen addig, amíg fotót nem látnak rólam, szóval biztos, hogy a külsőmmel van a gond többen kifejtették már).
2015. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csúnya = csóró senkiházi.
2015. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert hülyék. Nincs önbizalmuk, egyhelyben toporognak.

Bebeszélik maguknak. Rettegnek. Persze nyilván, ha sokszor elutasítást kapnak, akkor lelkileg megtörnek. Viszont, ezeken túl kell tenni magán, még ha nehéz is. Különben sose jön össze semmi, mert mindig görcsöl a gátlásai miatt.

Én is csak 160 cm vagyok, nem vagyok jóképű sem, mégis csinos lányok, nők voltak életem során. (egyéjszakás, szexkapcsolatok, párkapcsolatokban egyaránt.)

2015. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy ki mennyire tartja magát csúnyának. Ez önbizalomtól is függ. Az alacsonyságon tényleg nem lehet változtatni és az elég nagy hátrány a csajozásban, de nemcsak a nők, hanem a férfiak is sokat tehetnek a szebb külső érdekében, az igényes öltözködésről nem is beszélve. A legtöbb panaszkodó alacsony/ocsmány gyk-s (köztük én is), ilyen csajra vágyik: [link]

De maximum erre van esélyük: [link]

Pedig állítom a másodikat is van olyan nehéz felszedni, mint az elsőt. Van az a szint, ami alatt már az ember nem kalkulálhat és nem adhatja lejjebb az igényeit, mert nem lesz több esélye. Na ilyenek lehetnek azok a pasik, akikkel kapcsolatban megfogalmaztad a kérdést.

2015. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!