Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többsége tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége tényleg ilyen erkölcstelen értékrenddel rendelkezikk?

Figyelt kérdés

20-30-as(akár 40-es) nőtlen,facér pasikról beszélek.

Egyik barátnőmnek egy 10 hónapja tartó kapcsolatában(összeköltözés előtt) derült ki nemrég,hogy van egy feleség és egy 1,5 éves kisgyerek is a képben(nekik azt hazudta,hogy külföldre jár dolgozni).

Itt a fórumon is olvastam,hogy legénybúcsúkunk prostikkal fekszenek le,majd cifrábnál cifrább megcsalásokról.

Nem férfellenes ellenes vagyok,vannak rendes férfiismerőseim is,10-20 éves boldog házasságban,de valahogy mostanában mintha sokkal több értéknélküli,erkölcstelen pasi kerülne az emberlánya útjába


2016. máj. 10. 00:13
1 2
 11/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
49%

Az emberek nagy többségének nincsenek nagyon gátlásai, az be kell vallanunk. Ez legalább annyira nők sajátja, mint a férfiaké, csak nőként a női oldalt nehezebben vesszük észre, ha férfiak felé tekintünk. Mivel mások a motivációk és ezért másképp is nyilvánul meg a dolog.


Azzal meg nem értek maximálisan egyet, hogy egy embert csak a múltja alapján lehet jellemezni a jelenben. Mert az emberek változnak. Folyamatosan. Ha nem így lenne, akkor kevesebb lenne a válás is, mert sok esetben pont a változás okozza a gondot.


Én sem vagyok ugyanaz, aki 7 éve voltam. Életem mély gödrén beszűkült a világom és a gondolkodásom is. Mindenhol csak csukott ajtókra leltem. Mégis képes voltam belőle kimászni és jobb emberré válni mint akkori önmagam. De arra megtanított a történetem, hogy nem ítéljem meg az embereket azért, mert valamilyenek voltak, vagy épp, mert most valamilyenek. Mert tudom, hogy én sem vagyok különb ember.

2016. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem általánosan az van, hogy egyre erkölcstelenebben az emberek, egyre több olyan dolog elfogadott, amit régen szégyelltek.


Kezdve azzal, hogy a kamaszkor jelenleg arról szól, hogy ba.sznak fűvel-fával, felelőtlenül, és az a ciki, ha valaki nem hajlandó szo.pni a harmadik randin, nem volt még részese csoportszexnek, vagy ellenzi az anált.

Lassan ott tartunk, hogy állattal is ki kell próbálni, mert az az igazi, és ne legyél már prűd fapi.na.


14 éve vagyok házas, azóta nem léptem félre egyszer sem, se egy csók, se egy kis taperolás nem volt. Amikor ezt valakinek elmondom, tíz esetből kilencen kiröhögnek, és mindenfélének elmondanak. Ez volt már álszent, hazug, fapi.na, prűd, begyöpösödött, stb. Van, aki elkönyveli úgy, hogy mert nem kellettem senki másnak, biztos azért...

Régen ez egy pozitív dolog volt, ma már ciki lett.

Szóval inkább nem hozom szóba, hogy én képes vagyok hűséges maradni, inkább csak sejtelmesen hallgatok, ha szóba kerül ilyen téma.


Ma már elfogadott, hogy ha a szülés után a nő nem nyeri vissza az alakját 2 nap alatt, akkor "jogos", hogy a férj félrelép.

Ha ritkul a szex, akkor kell keresni segítséget.

Ha valaki valamilyen perverzióját nem tudja kiélni a házastársán, akkor keressen valakit, akin igen, vagy váljon is el.

Természetes, hogy a házasság a szexről szól, és ha nincs meg a heti 5, akkor a házasság tönkrement, és kell keresni másikat.

Sőt, ha bármi gond van, akkor azt nem megbeszéljük egymással, hanem kell keresni másikat, és párhuzamosan folytatni a két kapcsolatot. Elvégre "valami hiányzott".

Kedvencem az, mikor ott tartunk, hogy az hibázott, akit megcsaltak, mert biztos oka van, mert nem adott meg mindent, stb.


Ma ezt olvasod/látod/hallod mindenhol, és ilyenkor az ember néha tényleg elgondolkodik, hogy most akkor lehet, hogy mindenki más őrült meg? Vagy én vagyok a nem normális, és tényleg az kéne hogy természetes legyen, hogy ha megkívánok valakit, akkor ráugrok? És ha lebukok, majd otthon vádaskodok, hogy te tehetsz róla, mert nem volt szex egész héten.


Nemtől függetlenül állítom, hogy a társadalom változott.

Ezért aki eddig nem mert félrelépni, prostikhoz járni, stb, az most már bátran megteszi, mert nem fogják érte elítélni.

2016. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező 34 éves koromig én voltam az erkölcs lovagja, de amikor volt egy barátnőm aki fűvel-fával megcsalt, pedig a tenyeremen hordtam rájöttem ez az erkölcs dolog egy butaság. Mit nyerek vele ha az maradok? Ha nem adhatok senkinek szeretetet meg csókot? Kapok a síromra egy becsületrend lovagja címet majd? Húúú de jó lesz nekem. Viszont most így is már sok örömet és boldogságot hagytam ki az életben. És ha nem lenne ilyen önző és begyöpösödött a világ, akkor ez nem lenne ennyire téma. 38/F
2016. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Példa van mindenre, hogy a többség milyen, azt meg elég nehéz megállapítani.
2016. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!