Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még normális értékrendd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális értékrenddel, elvekkel megáldott nők?

Figyelt kérdés
Akikkel összehozott a sors az vagy lusta volt, vagy nem tett semmit a kapcsolatunkba vagy kihasznált. Pedig mindig mondta ő milyen rendes lány. Nem tudom már teljesen elvesztettem a reményt. Hittem benne, hogy ő még normális és ő sem volt az.:(
2016. márc. 25. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Tudod, a pszichopaták is azt gondolják magukról, hogy ők normálisak. Eleve honnan tudod, hogy a te értékrended a normális?

Ismerkedni nem így kellene, hogy bemondásra elhiszed, hogy valaki hozzád való... ehhez kell némi ön- és emberismeret, hogy tisztában legyél vele, hogy pontosan milyen értékek fontosak számodra egy párkapcsolatban és azoknak a meglétét figyeld.

A másik pedig, hogy mi magunk is kiváltunk másokból bizonyos viselkedésmintákat. A "legnormálisabb" emberből is ki lehet hozni a legsötétebb oldalt... a párkapcsolatok működéséhez mindig két ember kell.

2016. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

amíg nem próbálkoztál az összesnél, addig hogy mondhatnád, hogy nincs több?


van egy olyan dolog is, hogy az emberek sok mindenben reagálnak a környezetükre és helyzetekre, így az is könnyen lehet, hogy a legjobb szándékaid ellenére te is hozzájárulsz, hogy melletted így viselkednek. nem téged akarlak hibáztatni, főleg hogy nem is ismerlek, meg a helyzeted sem. de könnyen lehet, hogy ahogyan te viselkedsz a kapcsolataidban, az valamiért ilyen viselkedést vált ki a lányokból.

például, ha túlságosan elkényezteted őket, túlzott odafigyelést, törődést és túl sok ajándékot, segítséget, támogatást kapnak, akkor lehet, hogy elkényelmesednek, túlságosan hozzászoknak és természetesnek veszik, ha pedig mindig készen kapnak semmita, akkor egy idő után úgy érzik, hogy nekik nem kell tenni érte semit, elvész a kapcsolatból a dinamika, a kölcsönösség. persze az is lehet, hogy csak te érzed így és nem veszed észre, hogy ők mi mindent megtesznek, mert ők máshogyan közelítenek dolgokhoz, amiket te nem tartasz elég fontosnak.


érdemes ezeket a dolgokat a kapcsolat közben megbeszélni, hátha lehet még javítani rajta.

2016. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
És az árulkodó jeleket gondolom ne vetted/akartad észre venni az elején.
2016. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Vannak. Csak olyan pasi mellett akik ugyszintén rendessek.
2016. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Rendes vagyok csak nekem mindig az olyan nők jutnak ki akik kihasználnak emiatt.:(
2016. márc. 25. 14:32
 6/20 anonim ***** válasza:

Számodra mi a normális értékrend?

Mit vársz?

mit vársz a nőtől?

milyen kapcsolatot szeretnél?

mi az elvárásaid?


ezeket kell tisztáznod magadban,és ennek megfelelő nőket választani!


Hasonlót kell találni hogy boldogok legyünk....

nekem sajnos nem sikerült....

2016. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés, és az is mind foglalt.
2016. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A keresztények is azt gondolják, hogy ők a világ közepe, ők mennyire jó értékrendszerrel rendelkeznek, mert hogy azt már előre megírta valami nagyon okos ember a múltban, aztán birka módjára követik.

Saját, normális értékrendje csak az intelligens nőknek van.

2016. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha kifejtenéd, hogy neked konkrétabban milyen elvárásaid vannak, számodra milyen nő a normális, akkor könnyebb lenne érdemben válaszolni.


Amúgy szerintem elég necces azt mondani, hogy normális párt keresel, mert mindenkinek más a normális. Például mindenkinek vannak rigolyái, szokásai, lehetnek dolgai amiket más nem ért meg annyira de az adott embernek fontos, érdekes tulajdonságok satöbbi...


Van aki bizonyos dolgokat édesnek tart és fontosnak is párválasztásnál, más meg eleve kizárja ugyanazt a típust.


Fejtsd ki bővebben mit vársz el.

2016. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a normális nőkkel ismerkedtél eddig.

Mindenki azt állít magáról amit akar. Te elhitted a sok maszlagot amit mondtak magukról.

A normális nők nem fényezik magukat, és a legtöbbjüknek nincs barátja, mert őket észre sem veszik.

Ha normális értékrenddel és elvekkel rendelkező lányt akarsz találni, akkor ne az legyen az elvárás, hogy topmodellnek nézzen ki. Aki felszínesen néz ki, az általában felszínes is.

2016. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!