Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még normális értékrendd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális értékrenddel, elvekkel megáldott nők?

Figyelt kérdés
Akikkel összehozott a sors az vagy lusta volt, vagy nem tett semmit a kapcsolatunkba vagy kihasznált. Pedig mindig mondta ő milyen rendes lány. Nem tudom már teljesen elvesztettem a reményt. Hittem benne, hogy ő még normális és ő sem volt az.:(
2016. márc. 25. 14:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nekem nem topmodell nő kell, de tudja már mit akar az élettől. Legyen családcentrikus, megbízható, nyitott és ne használjon ki, manipuláljon. Nem kérek tőle olyant amit én ne tudnék teljesíteni. Dolgozok, rakok félre pénzt, tervezek, tudom mit akarok az élettől. Aztán meg beleszaladok olyanokba akik lusták, elvárnak dolgokat, megvetetnek mindent, ígérgetnek és végül odébbállnak.
2016. márc. 25. 16:08
 12/20 A kérdező kommentje:
Elnéztem neki, hogy cukorbeteg, hogy vakbélműtétje után nem emelhet nehezet és gyakran fáj a hasa, hogy nincs pénze. Elnéztem neki, hogy mélyponton van munka nélkül tartozásokkal. Mindent elnéztem neki, hányszor mondtam, hogy szeretem szerelemből. Ő sosem mondta nekem, ő nem tudott engem elfogadni, nem volt belém szerelmes csak szórakozott velem. Ilyenek a nők :(((
2016. márc. 25. 16:14
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Beleszaladtál pár csajba akik kihasználtak, és te ezek után megállapítottad, hogy ilyenek a nők:D


Ezek után az intelligenciát azért ne sorold fel az elvárásaid közé...mivel azt írtad csak olyasmit vársz el, amit te is nyújtani tudsz.

2016. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
# 13: Idióta barom. Biztos te is ilyen ribi vagy.
2016. márc. 25. 16:32
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem 13-as vagyok de reagálok.

Kérdező, te ilyen mentalitással akarsz magadnak találni normális barátnőt?

Ha valakinek nem egyezik a nézőpontja a tiéddel, akkor egyből ri-banc?

Hát sajnálom azt a lányt, aki össze fog jönni veled...

2016. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kezdjétek csak el a szokásos "ha így viselkedsz ne várd el blablabla..." Csak kár, hogy pár kötsög überparaszt módon válaszol én meg nem fogok mosolyogni mellé. Én sajnállak téged, hogy ekkora f_xkalap vagy.
2016. márc. 25. 16:45
 17/20 anonim ***** válasza:

Engem te ne sajnálj, én nem fiú vagyok hanem lány.

Majd a barátnődet is le fogod ri-bancozni ha elmondja a saját véleményét?

És de igen, ezzel jövök, mert ezzel magadat jellemzed.

Hadd kérdezzem meg, hogy szerinted ezek után mit gondolnak rólad? Úgy érzed, hogy neked normális értékrended, elved van, amit annyira elvársz mástól?

2016. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Minden nő ilyen, mint ahogy leírtad. Csak kihasználják az embert. Ahhoz, hogy mást hozz ki belőlük, ultra brutál jóképűnek kell lenned.
2016. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18-as, ez egy nettó baromság, de megszoktam, hogy a csalódott embereknek csak ez az egy álláspontja létezik...
2016. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha azt várod, hogy csoportosan sajnálkozzunk feletted, akkor nyíltan mondd ki, de kissé cáfolod a "jófiús" imidzsedet azzal, hogy az első rossz szóra úgy elkezdesz szitkozódni, mint a egy oláh cigány.


(Am most komolyan azt szeretnéd, hogy magyarázzuk el neked, hogy vannak jó emberek, és vannak rosszak, vagy csak troll vagy? - Őszintén mondom, hogy sajnálom, hogy kihasználtak, de ne csináljuk már ezt...)

2016. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!