Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ilyen értékrenddel normális kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Szidhattok, csak válaszoljatok a kérdésre is légyszi! :)

Szóval úgy indult az egész, hogy mikor először csókolóztunk meg randiztunk ezzel a sráccal, akkor nekem még volt barátom (ezt ő is tudta, hogy van), de ennek ellenére eléggé egyértelműen próbálkozott nálam, minden nap keresett sokszor, sokat találkoztunk is, meg ugye a csók is... aztán volt még egy ilyen randink, ahol szintén végig csókolóztuk az egészet.

Én ilyet korábban sose csináltam, de igazából nem is bántam, hogy így alakult, valahogy annyira magától értetődőnek éreztem, hogy én hozzátartozom, vagy nem is tudom hogy mondjam, de természetesen jött ez a dolog.

De azért jobban belegondolva, milyen ember vagyok már, hogy csak úgy megcsaltam a barátomat... na meg ez a srác is, ha azt nézzük, hogy foglalt lányra hajtott, akkor nála is vannak erkölcsi problémák.

Ez felfogható szerintetek mindkettőnk részéről egy véletlennek, vagy alapból ilyen rossz jellemünk lenne?

21L


2013. ápr. 25. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, mivel te nem értékeled magát a kapcsolat fogalmát sem.
2013. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ku*rva vagy most mit kell ezen filózni xD


a srác hááát majd kinövi, vagy agyonütik :D de mindig annak a hibája aki kapcsolatban van, tehát ribanc vagy és ő is tudta azért választott


kis naív... :DD

2013. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 vuvula válasza:
48%
Szerintem csak szeret és válaszd azt akit igazán szeretsz
2013. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És mikor hagyod ott a jelenlegi barátodat, két csókolózás között?
2013. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Polipop ***** válasza:

Szerintem eleve mocsok dolog, hogy más felé pillantgattál a pasid mellett, és úgy állítod be, mintha teljesen normálisnak éreznéd. Csak jobban belegondolva jutott eszedbe, hogy megcsalod a párodat? És miért lenne véletlen? Sorsszerű egymásratalálások nincsenek, abba meg ne éld bele magad, hogy te, meg az a srác két elrontott ember vagytok, akik egymásra vannak utalva, vagy tudom is én, mi, mert lehet, hogy hangzásra romantikus, de távol áll az igazságtól. Az igazság az, hogy egy hatalmas hibát követtél el. Szerintem mindkettőt hanyagold.

Az első srácot azért, mert megcsaltad, a másodikat azért, mert nyilvánvalóan nem tisztel téged, vagy azt, akit te elvileg szeretsz, és ez baj.

2013. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az előző barátommal nem vagyok már együtt.
2013. ápr. 25. 18:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit aggódsz? Jársz vele, meglátod milyen, hogyan viselkedik...valószínűleg nem ő lesz az utolsó.....
2013. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek titeket, lehet, hogy működik köztetek a dolog, lehet, hogy nem.


Egy próbát megér.

2013. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Polipop, tudom hogy nem normális dolog a megcsalás, de ez valahogy annyira jött magától, hogy hiába tudtam, hogy ez rossz dolog, egyszerűen éreztem, hogy így kell lennie. És úgy voltam vele, hogy ha már gondolatban megtennem, akkor lényegében mindegy.

Pedig amúgy van önuralmam, előtte több éves kapcsolatban eszembe se jutott megcsalni az előző barátomat. Látszik, hogy ezzel a barátommal nem volt ez igazi szerelem, inkább csak barátság féleség... Többet ilyen kapcsolatom biztos nem lesz.

A mostani srác pedig, ... hát remélem, hogy vele jól alakulnak a dolgok, mert tényleg egyből ezt az igazi szerelem érzést éreztem vele, bármennyire is csúnya dolog, hogy közben kapcsolatban voltam. Szégyellem, lenézem magam érte, de akkor se bánom. :(

2013. ápr. 25. 18:47
 10/11 kolosszus22 ***** válasza:

Erkölcsi problémák csak nálad vannak, a fickó egyedülálló volt, meg akart szerezni téged, kellettél neki, hol kellene őt érdekelje a te barátod akit gondolom nem is ismer!?

Amit viszont neked tenned kellett volna, hogy korrektül szakítasz a barátoddal mikor összejöttél a másikkal, de nem tetted meg.

26F

2013. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!