Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ilyen értékrenddel normális kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Szidhattok, csak válaszoljatok a kérdésre is légyszi! :)

Szóval úgy indult az egész, hogy mikor először csókolóztunk meg randiztunk ezzel a sráccal, akkor nekem még volt barátom (ezt ő is tudta, hogy van), de ennek ellenére eléggé egyértelműen próbálkozott nálam, minden nap keresett sokszor, sokat találkoztunk is, meg ugye a csók is... aztán volt még egy ilyen randink, ahol szintén végig csókolóztuk az egészet.

Én ilyet korábban sose csináltam, de igazából nem is bántam, hogy így alakult, valahogy annyira magától értetődőnek éreztem, hogy én hozzátartozom, vagy nem is tudom hogy mondjam, de természetesen jött ez a dolog.

De azért jobban belegondolva, milyen ember vagyok már, hogy csak úgy megcsaltam a barátomat... na meg ez a srác is, ha azt nézzük, hogy foglalt lányra hajtott, akkor nála is vannak erkölcsi problémák.

Ez felfogható szerintetek mindkettőnk részéről egy véletlennek, vagy alapból ilyen rossz jellemünk lenne?

21L


2013. ápr. 25. 18:20
1 2
 11/11 kolosszus22 ***** válasza:
Egyébként a kérdésedre is válaszolva lehet normális kapcsolatotok, miért ne. Viszont azt is tartsd szem előtt, hogy nem biztos mindig ilyen frankó lesz a helyzet, mint az elején, később majd jönnek a gondok a mostanival is.
2013. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!