Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többsége tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége tényleg ilyen erkölcstelen értékrenddel rendelkezikk?

Figyelt kérdés

20-30-as(akár 40-es) nőtlen,facér pasikról beszélek.

Egyik barátnőmnek egy 10 hónapja tartó kapcsolatában(összeköltözés előtt) derült ki nemrég,hogy van egy feleség és egy 1,5 éves kisgyerek is a képben(nekik azt hazudta,hogy külföldre jár dolgozni).

Itt a fórumon is olvastam,hogy legénybúcsúkunk prostikkal fekszenek le,majd cifrábnál cifrább megcsalásokról.

Nem férfellenes ellenes vagyok,vannak rendes férfiismerőseim is,10-20 éves boldog házasságban,de valahogy mostanában mintha sokkal több értéknélküli,erkölcstelen pasi kerülne az emberlánya útjába


2016. máj. 10. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem védem a férfiakat,bár én is az vagyok.Csak a magam nevében nyilatkozom és azt mondhatom,hogy tőlem távol áll az efféle viselkedés.
2016. máj. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Született tulajdonság hogy ki milyen általába, meg a környezete is változtat rajta, de általába születetten vagy olyan amilyen, az a ismerkedés alapja, hogy megismerd a másikat, sokan például nem foglalkoznak a másik múltjával pedig szinte mindent elárul az illetőről... és persze lehet változni de mindenki olyan amilyen.
2016. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Egyetértek.

Szerintem is érdemes beszélni az előző kapcsolatokról,ki hogyan vált el a párjától,mi történt.Nem 100%,de az esetek többségében megmutatja tényleg hogy kivel is állunk szemben.Persze egy hazudozónak ideig-óráig be lehet dőlni

2016. máj. 10. 00:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Tisztelet nekem, a kivételnek.
2016. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Azok a lányok dőlnek be trükköknek akik egyböl beleakarnak vágni, és csak a külsőt veszik észre a fiun mert hogy hűde jó pasi, aztán nem érdekel mit művelt. Én egy lánnyal elég alaposan összeismerkedem mielőtt bármi is lenne, mégha van szexuális kapcsolat mert ő könnyen hagyja magát akkorse egyböl járás van.
2016. máj. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Barátnőmnél tuti nem így volt.Nem szépfiú volt,egy mérnök pasi,abszolút átlagos
2016. máj. 10. 00:30
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
nők közt is vannak rendesen megcsalósok. Nemek közti különbség nincs sok
2016. máj. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a kinézetéről beszéltek. Hanem a kisugárzástól, a modortól is lehet valaki "jó pasi". Vannak férfiak akik gyávák. Azok csinálnak iylet. Próbálják megkímélni magukat a veszekedéstől, válástól, mert azt hiszik így könnyebb. Nem érdekli őket, hogy hány embert aláznak meg, hisz' ők a teremtés koronái.

Ezek csak hímneműek, nem férfiak..


Persze nem mindenki ilyen. Egyébként nagy valószínűséggel a nők teszik ezt ezekkel a férfiakkal..

Könnyen bedőlnek nekik, könnyen kaphatóak, egyik másik pasinak a kisujját sem kell megmozdítani, mert a csajok mindent átvállalnak helyettük. Nincs felelősségérzet, felelősségtudat, csak Ő van, meg a világ, ami egy barmi nagy halastó és dugig van könnyen kapható lányokkal, akik mindent elhisznek egy messziről jött embernek. :)

2016. máj. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A dolog nem nemfüggő. A férfiak többsége pedig pont annyira erkölcstelen, mint a nők többsége.
2016. máj. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"sokan például nem foglalkoznak a másik múltjával pedig szinte mindent elárul az illetőről... "


Nem bántani szeretnélek ,de ezzel nagy butaságot mondtál!

Szerintem a múlt nem feltétlen számít sokat egy embernél!(mind emberek vagyunk és hibázhatunk)!


Én is őszintén bevallom ,csináltam már rossz dolgokat az életben ,de azóta változtam ,meg is bánom sorozatosan ezen dolgokat és nem vagyok büszke rá!

(Nem, fizikailag senkit sem bántottam csak anyagilag)!


Egyébként kérdésre is válaszolva: nem feltétlen kell külön venni pasit és nőt ilyen téren!(megcsalás...)

Főleg a mai felgyorsult/elkorcsult világban!


Ciki vagy sem ,de nekem még sosem volt egyéjszakás kalandom! (24f. vagyok) és tudom azt ,hogy ha van mellettem egy olyan nő aki értékeli azt ,hogy küzdök érte és tudja viszonozni a szeretetem akkor nincs szükség megcsalásra! (bár más esetben sem...)

2016. máj. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!