Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kissé antiszociális lánynak soha nem lesz párkapcsolata? Nem akarok tovább élni. N/24

Figyelt kérdés
Még sosem volt egy olyan ember aki szeretett volna hozzám tartozni. Még egy jó barátnőm sem volt soha, ellenben arra jó voltam hogy segítsek ebben-abban. Párkapcsolataim is csak kb. 3 hétig tartottak. Általában mindig engem hagytak ott, az egyik indok az volt hogy én túl jó vagyok hozzá. Lehet hogy kissé, visszahúzódó vagyok, tudom hogy ez nem vonzó tulajdonság, és a férfiaknak az a vonzó akikben már több pasi is járt. Már élni sincs kedvem így, mindig csak azt látni hogy mások milyen boldogok csak én vagyok egyedül. Próbálkoztam internetes társkeresőkön is, sikertelenül.
2016. máj. 8. 18:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező, én is próbálkoztam netes társkeresőkön és szintén nem sok sikerrel. Engem is frusztrál a mai világ, az hogy nincs senkim. Én igyekszem nyitott lenni és ismerkedni.


Ne butáskodj ezzel, hogy nem akarsz tovább élni :)

Inkább írj rám, szívesen beszélgetnék veled :)

2016. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szia. Hidd el pont az olyan lányokat keresik sokan mint te. Nekem is olyan kapcsataim voltak ahol a lány bulimániás és megbízhatatlan volt. Már nagyon unalmas hogy nem találni olyan lányt akivel komolyan lehet tervezni. Nagyon szeretnék megismerni egy olyan kaliberű lányt mint te. :D 25/F
2016. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
A fb-ot hagyd a francba, az nem a valóság. Emberek mutogatják, hogy nekik mijük vagy kijük van. Csak azért posztolgatnak jobbnál jobb képeket, hogy mások lássák ők milyen boldogok, pedig valójában rohadtul nem. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy kiírom a fb-ra mennyire szeretem a páromat meg hasonlók. Egymásnak kell bizonyítani. Színjáték az egész fb. Keress magadnak valami hobbit vagy kezdj el sportolni, az jó hatással lesz rád. Valahol úgy is találkozni fogsz a pároddal. Fel a fejjel, mindenkinek vannak problémái. Gondolkodj pozitívan és ne legyél magadhoz ennyire szigorú!
2016. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de szerintem saját magad érdekében meg kellene egyszer kérdezned, hogy ŐSZINTÉN, VALÓJÁBAN mi az illető gondja veled. Mert ilyen szerintem nincs, hogy mindenkinek túl jó fej vagy. Biztos bonyolultabb a dolog ennél, csak nincs szívük vagy türelmük kifejteni.


Az egyáltalán nem számít, hogy voltál-e már úgy pasival, vagy sem. A hozzáállásodat nézik.

2016. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet a gond. Egyikük azt mondta hogy nagyon jól érezte magát velem, illetve hogy imád velem csókolózni, mert olyankor olyan szenvedélyes vagyok.
2016. máj. 8. 20:38
 16/20 anonim ***** válasza:
45%
De gondolom ITT te sem szeretnél ismerkedni.Az ilyen elkeseredett lányokra ugyanis ez a jellemző.:)
2016. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján nyugodt ,normális nőnek tűnsz ..magadról is azt mondod nem vagy csúnya . Engem kíváncsivá tettél.


F/25

2016. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, nekem írhatsz. Szívesen beszélgetek veled.

Ja és nem párkapcsolatot keresek :D

23F

2016. máj. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet.

Rajtam segített, hogy olyan dolgokkal kezdtem foglalkozni, (akár csak hobbi szinten is), amikkel jó tudom magam érzeni.

Persze, sokszor én is kesergek, hogy egyedül vagyok, de ilyenkor megpróbálok mással foglalkozni, hogy eltereljem a gondolataimat.


Amúgy gyakorlatilag minden általad leírttal egyezünk, ugyanaz a dobbantós, meg dicsérő dumákat kaptam, meg a többi is egyezik.

(Bár én nem vagyok mutatós darab, de ez van. :) )


Ha szeretnél esetleg beszélgetni, mert úgy gondolod az segítene, akkor írj bátran. :)

26/F

2016. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos, hogy ahogyan a 13-as válaszoló is írta, a Facebookkal könnyen porig rombolhatod a maradék önbizalmad is. A FB egy cukormázas kirakat, ahova az emberek kirakják azt a 2-3 percet a heti 168 órából, amiről úgy gondolják, hogy a "barátaik" irigykedni fognak majd. A maradék heti 167,9 órában ugyanolyan szürke életet élnek mind: a postán állnak sorba, a munkahelyükön unatkoznak, vagy devizahitelt törlesztenek, mint a többiek, vagy a szeretteikkel veszekednek, esetleg a szingliségük miatt keseregnek. A lényeg, hogy ezeket senki nem teszi ki a kirakatba! Ami a facebookon kering, az nem más, mint lájkvadáaz képmutatás, erre nem szabad alapozni. Ne legyen összzehasonlítási alap a lájk meg a poszt.

Tényleg sokkal jobb ötlet, ha eljarsz valami olyan sportra vagy hobbitevékenységre, ahol vannak az érdeklődési körödnek megfelelő férfiak, és van idő fokozatosan ismerkedni. De a Facebooknál még a Tinder is jobb...

2016. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!