Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kissé antiszociális lánynak soha nem lesz párkapcsolata? Nem akarok tovább élni. N/24

Figyelt kérdés
Még sosem volt egy olyan ember aki szeretett volna hozzám tartozni. Még egy jó barátnőm sem volt soha, ellenben arra jó voltam hogy segítsek ebben-abban. Párkapcsolataim is csak kb. 3 hétig tartottak. Általában mindig engem hagytak ott, az egyik indok az volt hogy én túl jó vagyok hozzá. Lehet hogy kissé, visszahúzódó vagyok, tudom hogy ez nem vonzó tulajdonság, és a férfiaknak az a vonzó akikben már több pasi is járt. Már élni sincs kedvem így, mindig csak azt látni hogy mások milyen boldogok csak én vagyok egyedül. Próbálkoztam internetes társkeresőkön is, sikertelenül.
2016. máj. 8. 18:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Próbálkozz akkor hasonló mentalitású férfiakkal. (Nekem pl. rohadtul nem jönnek be az olyan nők, akikben már többen is jártak).
2016. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
50%

Valóban az önértékelésed fejlesztésre szorulna, de, ha nem vagy egy irtózatosan ronda nő, akkor előbb-utóbb normális pasik is megtalálnak. A jellemüket mennyire ismered meg az ismerkedős időszakban? Alapvetően csalódottságot szagolok a levegőben.

26/F

2016. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Kisugárzásod, külsőd milyen? Nekem ezek alapján sokkal vonzóbb vagy, mint a sok "tapasztalt" lány.


24f

2016. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda, de még sem kellek senkinek sem. Persze hogy csalódtam hiszen mindig lepattintanak. Csak azt látom hogy Facebook ismerőseim közül is mindenki boldog, pózol a barátjával, nekem meg nincs senkim. Egyáltalán nem vagyok népszerű, mint azok a lányok akiknek a képeit több pasi is lájkolja. Amúgy ismerkedés alatt azt érzékeltetik velem hogy minden jó, aztán pattintanak. Sokszor úgy hogy nem is keresnek többet, de ha én keresem őket arra se reagálnak.
2016. máj. 8. 18:50
 5/20 Noren1989 ***** válasza:
51%
A fb elhagyását javasolnám, nincs értelme azért nézegetni, h olyan kapcsolatokat akarj. Alapjaiban véve mi határozza meg a napjaidat?
2016. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom könnyebben kapható lányt keresnének... Látják, hogy 2-3 hét alatt még nem tudtak veled összefeküdni és állnak tovább. Az ilyen hülyeségek ellen nem sokat tehetsz, de én nem gondolom, hogy ez a te hibád lenne.


24/F

2016. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Miért nem érdemes nézegetnem a Facebookot? Látom hogy egyesek kiírják egy veszekedés után hogy egyedülálló utána meg egyből újra kapcsolatban lettek egymással. Hozzám még soha senki nem akart ragaszkodni :(
2016. máj. 8. 19:00
 8/20 Noren1989 ***** válasza:
Azért, mer attól csak szomorú leszel. No, akkor, mindennapi kenyered a kesergés?
2016. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Általában letört a hangulatom, és nagyon ki se mozdulok itthonról.
2016. máj. 8. 19:02
 10/20 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok kisse csak fiatalabb verzioban:D

Ne keseregj! Lesz valakid ne felj:)

Egyetem/munka? Hobbi?

(Ha szeretnel nekem irhatsz)

2016. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!