Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobb, ha inkább csak barátkozom a pasikkal?

Figyelt kérdés

Sokan furcsállják, amiért elsősorban a fiúkkal jövök ki, ami igaz is, de ez nem csak emiatt van. Szörnyen átlagosnak érzem magam, külsőre-belsőre is, és az eddig kapcsolataim is csak ráerősítettek erre az érzésre, szóval nem is ismerkedek már jó régóta, ráadásul akik tetszenének, azok vagy foglaltak, vagy nem jövök be nekik.


Ti örülnétek egy lánybarátnak, aki tényleg semmit nem akar tőletek?

(Privát üzenetet nem kérek, nem ilyen jellegű a kérdés.)


20N


2016. máj. 5. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz dolog az ilyen, de nagyon ritka eset, hogy valódi baráti kapcsolat legyen hosszú távon anélkül, hogy bármelyik félben komolyabb kötődés alakulna ki.
2016. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem nem örülnék egy ilyen lánybarátnak, mert előbb utóbb valaki többet szeretne ami valakinek fájni fog utólag...

Inkább annak örülnék ha konkrétan nem úgy ismerek meg valakit h na te csak barát lehetsz vagy társ hanem majd útközben alakul, mert mind a 2 fél nyitott és nem húznak fel előre falakat...

Volt benne részem szenvedtünk mind a ketten én többet akartam ő tudta h el fog költözni és nem fog működni ezért egy falat húzott fel amit nem hagyott lerombolni...

mintha saját magát győzködte volna folyamatosan h kettőnk között barátság esetleg szexnél több nem lehet...

24/F

2016. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok kb.. Lányokkal jobban kijövök, könnyebben beszélek, de valahogy mégse jön össze a barátkozás, csak ilyen haveri szinten marad, akárcsak fiúkkal.

Egy barátom van, és ő a szerelmem is, a párom <3 :)


23f

2016. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak így fiú barátaim mint neked, és egyikhez se vonzódom. Sztem örülnek neki, mert lány vagyok és tudok olyat mondani, hogy ilyen göncben menj csajozni, stb.

Volt egy kínosabb szitu egy sráccal akivel volt egy randink, utána volt egy pici feszkó, de azóta ugyanolyan mint a többi haver :)

Elég sok oka lehet, hogy meg tud maradni

1 gyerekkori barátság

2 foglaltak

3 nem vonzódnak egymáshoz, semmilyen szinten

Sajnos sokszor nem marad meg. .De van rá példa, hogy igenis megmaradhat

2016. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Adj lejjebb az igényeidből, olyan követelményeket támassz a másik féllel szemben, amiknek te is megfelelsz


Nem igazán, mert egyszer valamelyik fél úgyis többet kezd el érezni a másik iránt

2016. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is szeretnék egy ilyet 22/N
2016. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem van 3 ilyen fiúbarátom is, és nagyon szeretem őket. Az egyikük foglalt már évek óta, a másik bele van zúgva egy csajba már szintén régóta, a harmadik meg finnyás, és senki nem jön be neki. xd Szóval ez így működik.
2016. máj. 6. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!