Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a nők is egyre inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a nők is egyre inkább laza kapcsolatot akarnak? Miért terjed ez a nők körében is?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 14:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz út, mert én például nem tudok egy szingli emberre úgy nézni, mint egy "használati tárgyra". Már kipróbáltam, mentségemre legyen mondva, hogy én egy darabig azt hittem, ez komoly lesz, csak aztán ő azt mondta, nem. Megpróbáltam tiszteltben tartani, de rossz volt filózni azon, hogy most mit "szabad" meg mit nem... eléggé korlátozva éreztem magam, még egy kapcsolatnál is jobban. Hogy nem mondhatom neki, hogy hiányzk (ő én nem a szex), nem kérdezhetem meg chaten, hogy hogy telt a napja, stb..

Én nem tudok úgy tekinteni egy pasira, mint egy vibrátorra, nekem kell az is, hogy törődhessek vele. Mondjuk a törődést ő is élvezte, de leginkább csak kihasználta, mert nyilván az is hiányzott neki.

Aztán van olyan, hogy valaki kapcsolat mellett tart valakit erre-arra, az sem jó dolog, de azt én már jobban megértem, hiszen azzal valami hiányt pótolnak be. Az persze egy lazább dolog.

2016. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarskeresesi-problemak__7774611-sok-no-a-magas-igenyek-miatt-nem-fogja-megtalalni-soha-a-parjat__oldal-2


#11-es komment


Laza kapcsolat ~ szingliként néha lefekszünk valakivel, amíg meg nem jön a szőke herceg

2016. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!