Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire van úgy a helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van úgy a helyzet, hogy a helyes jó pasik inkább szex, laza kapcsolatot akarnak, a csúnyább pasik meg komolyat?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Elég általános. A jó pasik könnyen jutnak szexhez elfogadható kivitelű nőktől, a csúnyák nem, ezért hajlandóak elviselni a párkapcsolattal járó sok bullshitet, hogy p**cit kapjanak.
2015. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem a külsőtől függ, hogy valaki szélhámos-e vagy sem.
2015. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nincs így. A jóképű srácok is ugyanúgy vágynak érzelmekre, meghittségre és értékes párkapcsolatra, mint az átlagos srácok. Mármint a normálisabbjai. Hülyék meg vannak a csúnyább és a jóképűbb srácok között is. Bár tény, hogy a jóképű srácoknak szinte tálcán kínálják magukat a lányok, és ezt nagyobb hányaduk ki is használja. A csúnyább srácoknak viszont hatványozottan többet kell tenniük még egy sima hétköznapi ismerősi kapcsolathoz is, nemhogy egy nő fűzéséhez...
2015. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Persze, a csúnya pasi is inkább lenne sok nővel, de inkább vállalja az elkötelezettséget, mert máshogy eggyel sem lehetne.
2015. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Egy csúnya pasi aztán akarhat bármilyen kapcsolatot, hiszen úgy sem jön össze neki. Tudom, hiszen én rettentően ocsmány és alacsony férfiként a rengeteg próbálkozásból még csak egy randinyi esélyt sem kaptam egy lánytól sem. Csakis a külsőm miatt soha nem fogok csókolózni vagy bármi több, mert az összes lány undorodik a külsőmtől.
2015. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös, ma már a sokadik kérdésnél olvasom a siránkozásodat.

Nézz tükörbe és kérdezd meg magadtól őszintén: mi a baj a belső tulajdonságaimmal? Ott lesz a kutya elásva...

2015. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább úgy vettem észre, hogy külsőtől függetlenül a legtöbb (!!) pasinak van egy olyan időszaka, amikor puncit puncira halmozna és élvezné a jellemtelen, érzelemmentes szex örömeit, majd idővel, mikor benő a feje lágya, komoly kapcsolatra vágyik. A csúnya pasik is férfiból vannak, ők is vágynak sok kalandra, izgalmas szexre, a vonzerejükkel kapcsolatos visszajelzésekre.


Mondjuk az tény, hogy különbséget kell tenni az akarat és a lehetőségek között. Egy jó kiállású, szép szál fiatalembrnek, akinek jó a beszélőkéje és nincs különösebb problémája a kiállásával valószínűleg több lehetősége lesz engedni az akaratának, és amikor laza szexre vágyik, akkor azt megszerezn, mikor komoly kapcsolatra, akkor meg abba belebonyolódni. Mígy egy szerényebb kinézetű, félénk, önbzalomhiányos srác hiába szeretne 17 évesen minden nap mással szexelni, nagy valószínűséggel ha akad egy lány, aki esetleg szerelembe esik vele, akkor még ha ő maga a nagy romantikát nem is viszonozza, de kapva kap az alkalmon, hogy akkor minden nap legyen szex, még ha nem is mindig mással.


Természetesen ez egy általánosító, generalizált megfigyelés, nyilván én is találkoztam olyan 17 évessel, aki soha többet nem akar mással lenni, csak az egy és igaz szerelmével, és láttam már olyan 40 éves is, aki hírből sem ismeri a hűség fogalmát, és esze ágában sincs lehorgonyozni magát egyetlen egy nő mellett. A sors iróniája, hogy a 17 éves srác megítélésem szerint egész helyes srác volt, míg a 40 évesen azért már látszott a kora, pocak és némi ránc már ott bújkált a szeme sarkában, nekem személy szerint nem jött be különösebben, aztán mégis.


Jól mondták korábban, ez abszolút nem a megjelenésedtől függ, sőt, még csak nem is a lehetőségeidtől, egy monogám ember akkor is monogám lesz, ha az Amazonok szigetére kerül, és egy csélcsap pasi akkor is keresni fogja a lehetőségeket, ha börtönbe van zárva 50 másik férfi közé.

2015. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6: A belső tulajdonságaimmal nincs semmi baj. Viszont a külsőm minden lány szerint undorító, és csakis a külsőm miatt nem jöhet össze nekem még egy randi sem soha, mert nincs olyan lány, aki eljönne velem, hisz ocsmánynak tartanak és túl alacsonynak.
2015. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8as nem hiszem el, hogy (a Te szavaiddal elve) ocsmany vagy :'(
2015. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9: Pedig az vagyok. Ezt a kifejezést olyan sokszor hallottam már lányoktól rám használva, hogy a magamévá tettem. Soha nem volt még ezzel ellentétes vélemény.
2015. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!