Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a nők is egyre inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a nők is egyre inkább laza kapcsolatot akarnak? Miért terjed ez a nők körében is?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 14:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Én például csak azért tudok laza kapcsolatban csak megmaradni, mert tönkretettek. Most - és igen alpári és paraszt dolog - de behajtom azt a sok kárt máson, amit velem tettek. Viszont őszinte vagyok. Elmondom fixen, hogy ez és ez van, nem kertelek.
2016. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%

Mert azért a kis kolbászért nem tartunk egy egész disznót.


Nem álmunk, hogy mossuk a büdös zoknit, éjjelente hallgassuk ahogy fin.gik, mosogassuk a koszos edényeket amíg a tévé előtt dö.glik "életünk szerelme".

A legtöbb pasinak még mindig alap, hogy a nő jól főzzön, legyen tiptop a lakás, tartson mindent rendben, de ők már csak olyanok, mint a nagy gyerekek. A férfias munkákhoz egyáltalán nem értenek.


Magam vagyok a válás óta, és nem csak a női munkákkal boldogulok, hanem a férfiével is: fát vágok, üveget cserélek a kitört ablakban, megszerelem a gáztűzhelyet, stb.


Egy pasit sem veszek még egyszer a nyakamba, hogy körbeugráljam, és egy jó szót se kapok cserébe. De ha füttyent, akkor ugorjak a farkára.


Hát nem!


A "szeretőm" udvarol, és elvisz moziba, elhív étterembe, kedves és figyelmes... különben nem lesz szex. És ha meguntam, akkor lecserélem egy másikra.

Nem CSAK szexet akarok, a közös programok és baráti beszélgetések is fontosak.

De nem fogom megosztani az otthonom senkivel!

2016. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Mert ostoba r...bancok. Lásd első!
2016. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Tönkretettek jaj te szegény :D, Nem hülyékkel kellett volna összeállni, egyébként én fiu létemre is ilyen kapcsolatot akarok, de csakazért, mert én túl érzelgős vagyok ha szerelem van, gyerekesen viselkedem teljesen megbolondít, extra féltékenység stbstb, ha lazább a kapcsolat nincs annyi igényed, elfogadóbb vagy, egymás szexuális kielégítése a cél, mégis kis lelkitársak vagytok meg barátok, jól eldumáltok, de nem kell lekötelezni magad, meg gyerek, meg féltékenykedni. Megvan az hogy nem csalod meg de nyilvánnem izgatna azse mer énis ismerkednék mellette.
2016. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

drága #4-s :)

Ha már kötözködsz akkor legalább tedd úgy, hogy értékes legyen. Elég gáz, hogy így keresel párt, és számtalan kérdés alá kiírod ugyanazt a választ.

Egy nő és élhet laza kapcsolatot ahogy egy férfi. Nem kell ettől riban cnak lennie.

És igen, szerintem az, hogy fizikálisan és pszichésen is bántottak kellőképpen megmagyarázza azt, hogy soha többé nem akarok hosszú távon egy férfi karjában se lenni és kitenni magam érzelmileg bárkinek is.

2016. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

Amig nem jon ossze szerelem, addig sem mondok le a szexrol. Bar hosszu tavra keresnek valakit inkabb.


23L

2016. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
4. Ezt ennyire tudatosan lehet irányítani? Hogy szexelsz vele de szerelmes nem vagy belé? Akivel szexelsz abba nem leszel szerelmes?
2016. máj. 5. 14:33
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megy. Amikor nagyon sűrű volt az életem (karrierépítés, mellette egyetem, egyéb továbbképzések, munkából adódó rengeteg utazás) akkor egyáltalán nem volt se időm se kedvem egy komoly kapcsolathoz, viszont a szex nekem is hiányzott volna. Így fenntartottam mellette egy-két laza kapcsolatot. Előre tisztázott, korrekt dolog volt, nem csaptam be senkit. Amikor már volt időm/kedvem lett is vőlegényem. 26/N
2016. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

Pont ez az: egy nő akkor akar csak laza kapcsolatot, ha épp nem kész/alkalmas a szerelemre.

Amint újra készen áll komoly kapcsolatra, a kalandozásoknak vége, és képes megülni a se.ggén egy pasi mellett.


Egy kis kalandozás néha belefér, átmeneti állapot, egészen ritkán lesz tartós életmód. De ha igen, akkor biztos hogy orbitális nagy csalódás a kiváltója.

2016. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Ha csak ilyen "no" szeru kepzodmenyek vannak a vilagban, mint ezek itt paran, akkor inkabb el keszek egyedul
2016. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!