Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a nők is egyre inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a nők is egyre inkább laza kapcsolatot akarnak? Miért terjed ez a nők körében is?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 14:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
Köszönöm, de én talpig nő vagyok :)
2016. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mindenképpen komoly kapcsolatokban gondolkodom. Ha lenne valaki, aki szimpatikus és szeretem, akkor egyértelmű, hogy komolyan gondolnám. Másra úgy rá se néznék!

21/L

2016. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%
Na majd ezt az oldalt fogom bemásolni, amikor megint rákezd valamelyik csaj, hogy milyen rettenetesen, förtelmesen, borzalmasan nehéz dolguk van a nőknek a társkeresésében, mert azok a szemét pasik csak szexkapcsolatot akarnak ám.
2016. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem semmi gond nincs a szexkapcsolattal. Az is kell. Nyilván komoly kapcsolatra már típusú férfit választok, de ha az ember lánya nem akar még komolyat akkor jók a szexkapcsolatos férfik is.
2016. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%
#14 nem is ezzel van a baj, hanem a folyamatos hazudozással, hogy mennyire nehéz sorsuk van a nőknek, akiket kihasználnak, meg ahogy igyekeznek beállítani magukat áldozatnak, miközben - ahogy itt is látjuk - mindig pontosan azt kapják, amihez kedvük van, méghozzá csettintésre.
2016. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet van ilyen nő, én sose állítottam, hogy nehéz sorsom van.
2016. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Igazából nehéz sorsom nekem sincs most már. Csettintésre semmit nem kapok meg, de hát ilyen az élet. Nem fogok ezért se most, se később siránkozni.
2016. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Mert megtehetik

Lassan addig emancipálódnak, hogy a férfi fog szerelmes filmet nézni, a nő meg kocsmázni majd részegen hazajárni. Félreértés ne essék, szerintem a férfi is foghat fakanalat, és a nőnek nem egyetlen dolga a háztartás vezetése, DE a nők lassan jobban kivannak borulva ha főzniük kell, mint egy férfi (20-on éves képzett emberek körében).


Férfiként nem egy barátomtól hallom, 25 alatt is, hogy ha találna most egy rendes lányt, eszébe nem jutna kalandozni. Lányoktól nyilván kevésbé hallhatok ilyet, de nem is tapasztalom.

2016. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%

Soha nem értettem mire jó ez a néha összejárunk dugni című dolog.. Akarom mondani szexkapcsolat vagy minek nevezik mostanság.

Én nem tudok szexelni csak úgy lazán, érzelmek nélkül, csakis szerelemből. Ahol érzem, hogy ő is szeret engem, fontos vagyok neki, megbízhatok benne és komolyan tervez.

Ráadásul az esetek döntő többségében az egyik fél úgyis beleszeret a másikba, aztán meg fogja a fejét, hogy mi legyen és csak szenved, mint a kutya. Nem vagyok én hülye, hogy csináljam saját magamnak a bajt, a stresszt, az idegeskedest..

Szóval én soha nem voltam ilyenekben benne és nem is leszek!


22L

2016. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én is leginkább a 19-essel értek egyet. Jó dolog a laza kapcsolat, csak tényleg a legrosszabb utána, ha a másik többet akar, vagy balhézik, hogy miért "szakítunk".
2016. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!